Proszę czekać...

Rury stalowe Wrocław

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury stalowe Wrocław

Wrocław konsekwentnie stawia na nasze rury stalowe. To potwierdza renomę SANDC

Rury stalowe od SANDC trafiają do Wrocławia

Dlaczego warto na nas stawiać? Ponieważ nigdy nie zawodzimy. W naszym portfolio mamy ponad 400 inwestycji – wszystkie zrealizowane na najwyższym możliwym poziomie. SANDC to marka, która zawsze oznacza 100% profesjonalizmu. Z tego słyniemy w całym kraju. Również Wrocław postawił na nasze rury stalowe. Przedsiębiorcy oraz duże marki z tego miasta współpracują z nami od lat, konsekwentnie wybierając nasze produkty. To duża odpowiedzialność, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, rozbudowując ją o kolejne propozycje. Już teraz oferujemy zarówno nowe, jak i używane rury stalowe. Wszystkie po odpowiedniej renowacji i testach wytrzymałościowych.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Postaw na rury stalowe najlepszej jakości

SANDC nigdy nie stawia na półśrodki. Dlatego ufają nam największe polskie marki. Nasze rury stalowe trafiają do całego kraju. Również przedsiębiorstwa, których siedzibą jest Wrocław wybierają SANDC. Działania na tak dużą skalę umożliwia nam nasze rozbudowane zaplecze technologiczne. Dzięki niemu zrealizowaliśmy już ponad 400 inwestycji na najwyższym poziomie. Pozwoliło nam to również poznać trudny rynek metalowy od podszewki. Kolejny atut? Zatrudniamy aż 80 specjalistów, którzy służą naszym Klientom radami i pomocą. Nasza praca nie kończy się tylko na produkcji rur stalowych.

Rury stalowe. Wrocław to jeden z największych odbiorców SANDC

Od lat podbijamy polski rynek jakością naszych produktów. Oferujemy rury stalowe odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz stale zmieniające się warunki atmosferyczne. To szczególnie ważne w przypadku niepewnego klimatu w naszym kraju. A wszystko to za sprawą doskonale dobranych, niezwykle wytrzymałych materiałów. Jako profesjonaliści wiemy, jak ważne są detale – dlatego dopatrujemy naszych zleceń na każdym etapie realizacji. Zawsze doprowadzamy je do końca. M.in. dzięki temu stawiają na nas polskie marki. Wrocław to doskonały przykład – tu trafiają nasze rury stalowe.

Naszą pełną ofertę ogólnopolską znajdziesz także w innych miastach: w Rzeszowie, Radomiu oraz Opolu.

    Polecam serdecznie

    Nowy projekt instalacji, to i nowe rury ocynkowane. Wrocław ma różne pomysły, ale Ci, którzy znają się na rzeczy, polecali mi SANDC. To był strzał w 10! Jestem naprawdę zadowolony.
    Dodane: 2019-10-07
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *