Proszę czekać...

Skup rur stalowych

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Skup rur stalowych

Skupujemy rury stalowe

Zakończyłeś ważną inwestycję, a w Twoich rękach pozostały niepotrzebne rury stalowe? Dostarcz je nam! SANDC zajmuje się teraz także skupem rur. Jest to jedno z lepszych rozwiązań dla osób, które lubią oszczędzać nie tylko przestrzeń, ale i pieniądze. Rury ze skupu są oczyszczane i ponownie wystawiane na sprzedaż.

Zaoszczędź!

Oddając rury do skupu przyczyniasz się do ochrony środowiska. Daj innym szansę na ponowne wykorzystanie materiału, który dla Ciebie nie stanowi już żadnej wartości!

Jedyne takie miejsce!

Zajmujemy się skupem rur nowych i z demontażu ponieważ wiemy, że właśnie tego oczekują od nas klienci. Dostosowujemy się do Waszych potrzeb.

Sprzedaż i skup

Zajmujemy się zarówno sprzedażą rur, jak i ich skupem – myślimy nie tylko o osobach, które chcą zainwestować, ale także o tych, które chciałyby coś sprzedać.

skup rur stalowych z demontażu

Skup rur stalowych – dodatkowe informacje

Każda z dostarczanych na skup rur jest przez nas oglądana, oczyszczana i testowana pod względem wytrzymałości, jakości i trwałości. W Twoje ręce oddajemy rury z demontażu, rury używane, które są bezpieczne i z pewnością spełnią swoje zadanie. Przyjmiemy pod swoje skrzydła rury stalowe każdego rodzaju:

 • cienkościenne,

 • grubościenne,

 • w izolacji lub bez,

 • przewodowe,

 • na przeciski, przewierty.

Dysponujemy sporym terenem, dlatego możesz mieć pewność, że jeśli dostarczysz do nas swoje rury znajdziemy dla nich odpowiednie miejsce. Mamy nadzieję, że nasza oferta rozwiąże wszystkie Twoje problemy i sprawi, że zarządzanie stalowymi rurami stanie się przyjemnością.

 

  Polecam!

  Będziecie w szoku, jak zobaczycie jak korzystne potrafią być ceny rurek stalowych! Oczywiście trzeba wiedzieć, gdzie szukać :) Osobiście polecam SANDC! Zdecydowanie, to numer 1.
  Dodane: 2019-11-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Dobra jakość i jeszcze lepsza cena

  Zdecydowałem się na rury stalowe z demontażu, bo nie potrzebowałem nowych i chciałem zaoszczędzić trochę pieniędzy. Bałem się, że przez to narobię sobie problemów z rurami, ale nic takiego się nie wydarzyło. SANDC ma naprawdę wysokiej jakości rury, nawet te z drugiej ręki są bardzo dobre.
  Dodane: 2019-10-25
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *