Proszę czekać...

Spawanie rur TIG

Spawamy rury TIG

W naszej pracy stawiamy na sprawdzone i skuteczne metody. Właśnie dlatego wykorzystujemy m.in. spawanie rur TIG. To uniwersalna metoda, dzięki której można spawać wszystkie metale i stopy, we wszystkich pozycjach.

Spawanie rur TIG to skuteczność

Metoda TIG umożliwia uzyskanie niezwykle czystej spoiny o wysokiej jakości. To gwarancja skuteczności.

Spawanie rur TIG to też uniwersalność

Spawanie rur TIG stosowane jest najczęściej przy stali nierdzewnej i innych stalach wysokostopowych, ale też przy takich materiałach, jak choćby aluminium, miedź, tytan, czy nikiel.

Posiadamy najlepszą kadrę specjalistów

Dokładnie tak. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. To Twoja pewność, że zlecenie będzie wykonane w 100%.

 

Spawanie rur TIG – znamy się na tym doskonale

Nasza oferta jest stale rozbudowywana, ale już teraz znajdziesz w niej spawanie rur TIG. To doskonała metoda, wyróżniająca się ogromnymi możliwościami. Dzięki niej możemy uzyskać spoiny naprawdę wysokiej jakości i czystości.

  • wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem w branży
  • dostarczamy produkty najwyższej jakości
  • zawsze słuchamy uwag naszych Klientów

Jeśli chcesz mieć pewność, co do najwyższej jakości – zgłoś się do nas. Pracujemy w branży tak długo, że doskonale znamy specyfikę nawet najtrudniejszych zleceń. Przy tym, nie obawiamy się wyzwań.

Spawanie rur TIG w najlepszym wydaniu

Spawanie rur TIG to jedna z naszych specjalności. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy bez trudu poradzą sobie z każdym zleceniem. Panuje przekonanie, że metoda TIG jest tak dobra, jak spawacz, który się nią posługuje – w takim wypadku, dla nas jest to metoda najlepsza! Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu Klientów, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pasją oraz zaangażowaniem.

Dlaczego, spośród tylu różnych ofert, warto wybrać akurat naszą? Ponieważ w SANDC dostajesz więcej, niż tylko spawanie rur TIG. Wraz z wykonanym zleceniem zyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy naszych pracowników, którzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania i wyczerpująco wyjaśnią wszelkie wątpliwości. W trakcie realizacji zleceń korzystamy z najnowszych i najnowocześniejszych technologii – w trosce o wydajność i jakość naszych usług. Firma SANDC to sprawdzona jakość, przekonaj się sam!