Proszę czekać...

Spawanie rurociągów

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Spawanie rurociągów

Spawamy rurociągi

SANDC podejmuje się każdego zlecenia, nawet jeśli będą to ogromne rurociągi, nad którymi praca jest trudna, ale i dająca ogromną satysfakcję. Możesz zaufać naszemu zespołowi wykwalifikowanych spawaczy!

SANDC nie ma sobie równych

Jesteśmy pewni swoich działań i zawsze staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Na nasz zespół składają się specjaliści w swoim fachu. Zaufaj nam i przekonaj się, co potrafimy zrealizować!

Stawiamy na jakość!

Nie dla nas szybkie i niechlujne wykonywanie zleceń. Nasze roboty przebiegają w miarowym tempie, lecz dokładnie i z uwzględnieniem wszystkich informacji technicznych.

Znane i sprawdzone metody spawania

To, co dobrze nam znane jest najlepszym wyborem. Spawamy w metodzie MIG/MAG oraz TIG, w zależności od wielkości i rodzaju zlecenia.

 spawanie rurociągów

SANDC – spawanie rurociągów mamy we krwi!

W naszym zespole pracują jedynie wykwalifikowani spawacze, których zadaniem jest podjęcie się nawet najtrudniejszego zlecenia. Jako priorytet stawiamy sobie szybkie i dokładne wykonanie zadania, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Metoda spawania zależy od indywidualnych przypadków, z jakimi przyjdzie nam współpracować.

Doświadczenie oraz ogromna wiedza pozwalają nam oferować tego typu usługi. Spawanie rurociągów jest dość skomplikowanym i obciążonym ogromną odpowiedzialnością zadaniem, ale pewni swoich praktyk jesteśmy dobrym partnerem przy tego typu inwestycjach.

Zleć nam spawanie rurociągów a przekonasz się, że nie mamy sobie równych!

Spawamy w metodzie MIG/MAG. Przy metodzie MIG wykorzystywany jest gaz osłonowy obojętny, a przy metodzie MAG gaz osłonowy aktywny. Zastosowanie takich metod pozwala nam na uzyskanie szybkich, zadowalających efektów w dość krótkim czasie (wszystko jednak zależy od wielkości rurociągu).

Metodę TIG wykorzystujemy przy krótszych rurociągach, których średnica jest dość mała (zazwyczaj przy rurociągach w gospodarstwie domowym). TIG umożliwia wypełnienie wszystkich szczelin oraz zapewnia długą trwałość zespawanej konstrukcji.

    spawanie rurociągu

    Nie spodziewałem się, że SANDC oferuje takie usługi, jak spawanie rurociągu. W dużych realizacjach czujecie się chyba najlepiej, prawda?
    Dodane: 2019-11-04
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *