Proszę czekać...

Rury stalowe ocynkowane

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury stalowe ocynkowane

Oferta rur stalowych ocynkowanych

SANDC na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim szeroką ofertą produktową. Znajdziesz u nas nie tylko rury stalowe nowe i używane, ale także te ocynkowane, które są niezastąpione przy instalacji zimnej i ciepłej wody.

Lojalni klienci

Współpracujemy z szeregiem większych i małych firm. Ta długoletnia współpraca pozwoliła nam wyrobić sobie dobre nawyki i podszkolić wiedzę techniczną. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów.

Wszystko w normie

Każdy z naszych produktów spełnia najważniejsze, restrykcyjne normy. Podporządkowujemy się im bezwarunkowo, bo wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i życie.

Solidne zabezpieczenie przed korozją

Ocynkowana powierzchnia rur nie dopuści do pojawienia się rdzy, a co za tym idzie nie dojdzie do uszkodzenia instalacji czy niechcianych przecieków.

 

Dlaczego właśnie rury stalowe ocynkowane?

Spieszymy z odpowiedzią! Rury ocynkowane to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o instalacje wodociągowe. Przy instalacjach zimnej i ciepłej wody ważna jest szczelność, przepuszczalność oraz to, jak rura reaguje w kontakcie z wodą itp.

Rury stalowe pokryte pojedynczą lub podwójną warstwą cynku (zazwyczaj metodą zanurzeniową), nie rdzewieją, co oznacza ich długą przydatność przy instalacjach wodnych. Rury ocynkowane nie nadają się do gięcia – naruszałoby to ich powłokę, do zmiany kierunku rur w tym przypadku stosuje się łuki i kolana.

Wybór rur stalowych ocynkowanych – w SANDC znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i w przypadku zamówień indywidualnych docinamy rury na wymiar. Wszystkie szczegóły dotyczące możliwości zamówień dostępne są w zakładce “Kontakt”.

Rury ocynkowane ze szwem są nadzwyczaj wytrzymałe i najczęściej wykorzystywane przy większych inwestycjach, w które branże przemysłowe wkładają naprawdę spore sumy. Każdy z naszych produktów jest najwyższej jakości, oferowane w konkurencyjnej cenie.

 

  Szybka dostawa!

  Zamontowałem u siebie rury ocynkowane ze szwem. Tradycyjnie, zawsze tak samo robię instalację wodną, ale tym razem zdecydowałem się złożyć zamówienie na rury tutaj, bo wszyscy chwalą ten sklep.
  Dodane: 2019-12-03
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Niezawodne rury

  Podstawa każdego wodociągu to dobra rura stalowa ocynkowana. Cennik jest naprawdę niejednoznaczny, każda firma inaczej do tego podchodzi. Dlatego polecam SANDC - tam wszystko jest jasne, a jakość jest topowa.
  Dodane: 2019-10-25
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *