Proszę czekać...

Podpory mostowe

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Podpory mostowe

Podpory i konstrukcje mostów

Sandc to nie tylko typowe konstrukcje stalowe. Zajmujemy się również produkcją podpór mostowych o różnych wysokościach, w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujesz. Znajdziesz tutaj również solidne i bezpieczne stalowe rusztowania.

Do czego służą podpory mostowe?

Podpory mostowe przekazują na grunt ciężar własny konstrukcji oraz wszystkie obciążenia działające na most, takie jak obciążenia przęseł, parcia wiatru.

Podpory mostowe skrajne

Podpory te zwane są przyczółkami. Często w znacznym stopniu ukryte są pod warstwami ziemi, dlatego muszą być wytrzymałe i solidnie wykonane.

Podpory mostowe pośrednie

Te podpory zwane są filarami, stanowią pionową podporę konstrukcji. Najczęściej wykonane są z cegieł, kamienia, drewna, żelbety, czy stali.

podpory mostowe

Konstrukcje mostów – bezpieczeństwo przede wszystkim

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla bezpieczeństwa są solidne podpory. Jeżeli nie spełniają one podstawowych wymagań dotyczących bezpieczeństwa, nie mogą być dopuszczone do użytku. W przypadku produktów Sandc nie musisz się o to martwić. Metody budowy naszych podpór oraz wykorzystywane technologie dają gwarancję bezpieczeństwa oraz odporności na uszkodzenia. Nasze podpory segmentowe wykonujemy z rur, kształtowników oraz blach.

Gdzie mogę zastosować podpory Sandc?

 • budownictwie inżynieryjnym,
 • budownictwie drogowym,
 • budownictwie hydrotechnicznym,
 • budownictwie kolejowym.

W naszej ofercie znajdują się zarówno podpory skrajne (przyczółki), jak i pośrednie (filary). Nasze podpory to gwarancja najwyższej jakości materiałów i produktu dostosowanego do potrzeb klienta. Produkujemy podpory o różnych kształtach i rozmiarach, aby każdy klient znalazł ofertę doskonale dostosowaną do jego wymagań. Nasze podpory są stabilne, solidne i bezpieczne. Jeśli nie wiesz jaką podporę wybrać, to doradzimy i pomożemy dokonać najlepszego wyboru. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości, której możesz być pewien.

  Perfekcyjna współpraca

  Podpory mostowe to nie zabawa. Tutaj liczy się precyzja i profesjonalizm, dlatego też w grę wchodzą tylko najlepsze firmy, które oferują konstrukcje z najwyższej półki. SANDC można polecać z czystym sumieniem - efekty zawsze zadowalają.
  Dodane: 2019-10-31
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *