Proszę czekać...

Rury dwudzielne

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury dwudzielne

Rury stalowe dwudzielne

Rury osłonowe dwudzielne przeznaczone są do wykonywania przepustów na istniejących rurociągach. Rury dwudzielne wykonane są ze stali S235 lub S355 ( zabezpieczonej powłokami antykorozyjnymi w zależności od kategorii korozyjności atmosfery ). Oferujemy rury stalowe dwudzielne wykonane z rur stalowych okrągłych lub grodzic stalowych.

Dlaczego rury dwudzielne?

Jest to rozwiązanie pozwalające obniżyć koszty usuwania uszkodzeń jakiejkolwiek instalacji np. kablowej. Rury są wodo- i gazoszczelne oraz niezwykle wytrzymałe.

Rury dwudzielne osłonowe

Służą do wykonywania przepustów na rurociągach. Odcinki rur dwudzielnych łączy się ze sobą za pomocą specjalnych połączeń kołnierzowych.

Rury dwudzielne do skręcania

Przystosowane do osłony istniejących już rurociągów w warunkach sporych obciążeń statycznych i dynamicznych np. transport gazu wysokiego ciśnienia.

rury-oslonowe-dwudzielne-cena

Rury stalowe dwudzielne

Rury osłonowe dwudzielne, które znajdziesz w naszej ofercie wykonywane są z najwyższej jakości stali, która zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Każdy odcinek takich rur łączy się ze sobą poprzez zastosowanie specjalnych połączeń kołnierzowych. Jest to rozwiązanie dość popularne ze względu na swoją prostotę.

Zalety płynące z zastosowania rur dwudzielnych:

 • prosta instalacja,

 • szybsza naprawa rur z uszkodzonymi zasobami,

 • skrócony czas usuwania awarii,

 • wysoka wytrzymałość i ochrona instalacji wewnętrznych,

 • gazo- i wodoszczelność.

Zajmujemy się także wykonywaniem szczelnych ścianek z grodzic stalowych. Świetnie sprawdzają się przy inwestycjach budownictwa komunalnego, infrastruktury komunikacyjnej. Możesz zaufać naszemu zespołowi i produktom, ponieważ stawiamy głównie na jakość i bezpieczeństwo.

 

  Dobry wybór

  Musiałem chronić instalację wewnętrzną i pomyślałem, że najlepsza będzie rura stalowa dwudzielna. To była dobra decyzja, a SANDC szybko zapewniło mi odpowiednie rury.
  Dodane: 2019-10-25
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *