Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje i elementy stalowe

W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę stalowych konstrukcji przeznaczonych do mieszkań klientów indywidualnych i dużych przedsiębiorstw, w różnych branżach przemysłu. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę konstrukcji stalowych przeznaczonych do przechowywania (zbiorniki, pojemniki, silosy), oraz magazynowania i sortowania odpadów (kontenery, segregatory, beczki stalowe). Wielkość i pojemność naszych produktów jest dostosowana do upodobań klienta. Jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów innowacyjne, dedykowane rozwiązania, które zadowolą ich pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Bębny stalowe i transportery ślimakowe

Stalowe bębny są wykorzystywane przy przetwórstwie tworzyw sztucznych, celulozie, ceramice i recyklingu. Zazwyczaj montuje się je na taśmociągach, gdzie pełnią funkcję transporterów. Rozmiar i specyfikacja bębnów, i transporterów jest zależna od tego, czego aktualnie potrzebujesz.

Stalowe konstrukcje jako elementy kominka

Produkujemy także dostosowane do klienta elementy do systemów kominowych. W naszej ofercie znajdują się kominy ze stali nierdzewnej i czopuchy kominowe. Do produkcji naszych kominów używamy tylko najsolidniejszego żeliwa, aby mieć pewność, że nasze produkty będą Ci służyły bez szwanku przez wiele lat.

To nie wszystko

Sandc to nie tylko duże konstrukcje stalowe. Zajmujemy się także obsługą nowo powstałych budowli oraz modernizacją już istniejących. Nasz bogaty park maszynowy pozwala nam zagwarantować trwałość naszych produktów oraz ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

#

Jakie elementy stalowe znajdę w Sandc?

Najpopularniejsze zamówienia to:

  • bramy,
  • ogrodzenia,
  • schody (wewnętrzne, zewnętrzne, kręcone, przemysłowe),
  • balustrady (wewnętrzne, zewnętrzne, balkonowe, ze stali nierdzewnej),
  • poręcze,
  • drabiny.

Oprócz tego jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie elementy stalowe zgodnie z Twoją specyfikacją.

Nasze podstawy to trwałość i bezpieczeństwo

Zależy nam na tym, by wszystkie nasze produkty były odporne na działanie niekorzystnych warunków środowiskowych oraz gwarantowały bezpieczeństwo. Dlatego właśnie stosujemy tylko sprawdzone materiały stalowe.

SANDC – najlepsze konstrukcje stalowe i wysoka kultura obsługi

Konstrukcje stalowe to nie jedyna rzecz, w jakiej się specjalizujemy. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy wspomogą Klientów swoją wiedzą nawet po zakończeniu realizacji zlecenia. Cenimy sobie zwłaszcza dobrą współpracę opartą na kontakcie i porozumieniu, dlatego chętnie wysłuchamy sugestii Klientów odnośnie realizacji projektów. Oferta firmy SANDC to nie tylko najlepsze wyroby. To również grono specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby współpraca zakończyła się pomyślnie.

Nasze konstrukcje stalowe to absolutny majstersztyk, ale to nie jedyny powód dla którego warto postawić na ofertę SANDC. Wykorzystujemy w trakcie produkcji najnowsze technologie, aby zwiększyć bezpieczeństwo i jakość artykułów. Projekty realizujemy od podstaw w ścisłej współpracy z Klientem – to pozwala na uzyskanie rezultatów, które w stu procentach zadowolą obie strony.