Proszę czekać...

Zbiorniki stalowe i nierdzewne

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Zbiorniki stalowe i nierdzewne

Zbiorniki stalowe

Stalowe zbiorniki to nasza specjalność. Produkcja tych elementów przychodzi nam z największą łatwością. Jesteśmy w pełni elastyczni i możemy stworzyć dla Ciebie zbiorniki stalowe zgodnie z Twoją specyfikacją i procesami technologicznymi, które zachodzą w zakładzie. Nie ma dla nas żadnych barier dotyczących rozmiarów lub postaci zbiorników.

Zbiorniki stalowe otwarte

Tworzymy zbiorniki stalowe otwarte według specyfikacji dostarczanej przez klienta. Każdy produkt dopasujemy do Twoich potrzeb.

Zbiorniki stalowe zamknięte

Nasze zbiorniki stalowe zamknięte przystosowujemy do potrzeb każdego klienta, dlatego każdy nasz produkt jest unikatowy.

Inne rodzaje zbiorników

Znajdziesz u nas silosy, zbiorniki magazynowe wody, kwasu siarkowego, na odpady, przeciwpożarowe, pojemniki próżniowe i wiele innych.

beczki stalowe producent

Zbiornik stalowy na dwa sposoby

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki stalowe, które podzieliliśmy na dwie kategorie:

  • otwarte,
  • zamknięte.

Wszystko jest zależne od tego, czego aktualnie potrzebujesz. Wszystkie zbiorniki to bezpieczne konstrukcje wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Dodatkowo są łatwe w montażu i bezproblemowe w konserwacji. Jako producent zbiorników zadbaliśmy o to, by nasze produkty były w pełni funkcjonalne, ale przede wszystkim dawały poczucie bezpieczeństwa.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zbiorników stalowych, które oferujemy, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci w dokonaniu wyboru i opowiemy o naszych możliwościach.

    Nie zawiodłem się

    Solidne, wytrzymałe i pojemne zbiorniki stalowe. Produkcja też na zamówienie, bo moje były idealne co do centymetra, dokładnie takie, jak potrzebowałem :)
    Dodane: 2019-10-31
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *