Proszę czekać...

Cynkowanie ogniowe

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie ogniowe daje wartościową, długoletnią i solidną ochronę przed korozją. Jest ono najtańszym, najskuteczniejszym i najpopularniejszym sposobem walki z korozją. Trwałość powierzchni cynkowej w zależności od stopnia agresywności środowiska wynosi od 20 do 65 lat. Powierzchnie ocynkowane mają tą właściwość, że mogą być dodatkowo malowane. Dodatkowo cynkowanie ogniowe nie zmienia właściwości stali. Cynkujemy wg normy EN ISO 1461.

Metoda zanurzeniowa (którą stosuje się w cynkowaniu ogniowym) pozwala na równomierne i dokładne pokrywanie warstw cynku, który ma możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc, np. do wnętrza rur lub zagłębień.

Oferujemy usługi cynkowania elementów i konstrukcji budowlanych, barier drogowych, konstrukcji znaków drogowych, palet transportowych, konstrukcji dla energetyki, krat, bram, szyn kolejowych i innych wyrobów na życzenie klienta.

Doskonała ochrona przed korozją

Cynkowanie ogniowe daje efekt w postaci długoletniej ochrony przed korozją. To doskonały sposób na ochronę powierzchni.

Dokładność wykonania

Dzięki zastosowaniu metody zanurzeniowej, równomiernie i dokładnie pokryjemy całą powierzchnię warstwą cynku.

Bezpieczna metoda

Ogromną zaletą cynkowania ogniowego jest to, że nie zmienia ono właściwości stali w najmniejszym nawet stopniu.

#

Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie, to skuteczny sposób na zabezpieczenie metalowych elementów przed korozją. Nasze usługi świadczone są przez grupę bardzo doświadczonych i świetnie przygotowanych do swojej pracy profesjonalistów, doskonale znających się na specyfice swojej pracy.

Cynkowanie odbywa się u nas na dwóch liniach:
 • automatycznej linii bębnowej o dużej wydajności i powtarzalności żądanych powłok (pasywacja biała i żółta) wsad do 50 kg,
 • automatycznej linii zawieszkowej o wymiarach roboczych: 2700/410/900 (długość/szerokość/wysokość)(pasywacja biała i żółta) – obie na bazie chromu trójwartościowego Cr+3

W procesie cynkowania stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze środki dostępne na rynku, które pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów w tym procesie, a jednocześnie środki te są bezpieczne dla środowiska, bowiem zgodne są z najbardziej surowymi normami ochrony środowiska naturalnego. W procesie cynkowania, jak i we wszelkich wykonywanych przez nas usługach dbamy o najwyższe standardy.

Cynkowanie ogniowe w przeszłości

Mało kto zapewne zdaje sobie z tego sprawę, ale cynkowanie ogniowe w przemyśle zrewolucjonizował polski inżynier – Tadeusz Sendzimir. Za jego sprawą na całym świecie zaczęto stosować ten proces na większą skalę, co poprawiło znacznie jakość stali, a pierwsza placówka zajmująca się ciągłym cynkowaniem powstała w okolicach Katowic w 1933 roku. Pomimo wielu lat, które upłynęły od tamtej pory, cynkowanie ogniowe do dziś pozostaje jednym z najnowocześniejszych procesów uodparniających stal.

Cynkowanie ogniowe nie ma przed nami żadnych tajemnic – zobaczcie, jak prężnie działamy w innych częściach Polski. Odwiedziliśmy: Warszawę, Śląsk, województwo mazowieckie oraz wielkopolskie!

  Sprawdziłem, polecam

  Zdecydowałem się na cynkowanie rur, bo nie chcę znowu mieć problemów z rdzą. Panowie z SANDC szybko załatwili sprawę.
  Dodane: 2019-11-22
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Szybko i sprawnie

  Cynkowanie stali w wykonaniu specjalistów z SANDC poszło gładko, jak po maśle. Usługi na najwyższym poziomie, a efekty jak zawsze zadowalają.
  Dodane: 2019-10-31
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *