Proszę czekać...

Usługi

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Usługi

Świadczymy szeroki zakres usług

Zakres naszej oferty jest bardzo duży i zróżnicowany. Oprócz zaawansowanych konstrukcji stalowych i stalowych rur różnego rodzaju, świadczymy również szereg usług dodatkowych. Taką wszechstronność zapewniają nam lata doświadczeń i kadra wykwalifikowanych pracowników. To klucz do sukcesu.

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach. Doświadczenie i ogromna wiedza to nieodłączne narzędzia w ich pracy.

Najlepszy sprzęt

W pracy wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny sprzęt posiadający wszystkie niezbędne atesty.

Liderzy na rynku

Jesteśmy liderem na rynku, zarówno pod względem jakości oferowanych usług, jak i doświadczenia. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

#

Dlaczego powinieneś wybrać naszą ofertę?

SANDC Steel and Constructions to sprawdzony marka, obecna na rynku od wielu lat. Wyrobiliśmy sobie renomę wszechstronnej firmy, świadczącej zakres zróżnicowanych usług. W zakres naszej pracy wchodzi m.in. śrutowanie stali, malowanie proszkowe i natryskowe, cynkowanie ogniowe, czy spawanie rur stalowych.

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy wiodącym liderem na rynku.
  • Zrealizowaliśmy już ponad 400 inwestycji w branży wyrobów metalowych.
  • Spełniamy wszystkie standardy, normy i certyfikaty.
  • Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
  • Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt.

Oferujemy niemal wszystkie usługi związane z branżą wyrobów metalowych. Nie obawiamy się przy tym korzystać z nowoczesnych rozwiązań i nowych technologi. Tak jest chociażby w przypadku spawania rur stalowych – oferujemy wiele rodzajów spawań, w tym m.in. TransCut, czyli pierwszą metodę cięcia plazmowego, czy LaserHybrid, będący wysokowydajnym spawaniem laserowym.