Proszę czekać...

Spawanie rur ocynkowanych

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Spawanie rur ocynkowanych

Spawamy rury ocynkowane

Steel and Constructions to nie tylko wiodący producent rur stalowych, to także najwyższej jakości usługi dostosowane do potrzeb klientów i spełniające ich wszelkie wymagania. W zakres naszych usług wchodzi spawanie, cięcie i gięcie rur stalowych oraz rur ocynkowanych. Aby dostosować nasze rury do środowiska oraz warunków pracy, wykorzystujemy kilka metod spawania, m.in. spawanie LaserHybrid czy DeltaSpot.

Tylko sprawdzone metody

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by każde spawanie odbyło się bez komplikacji i w efekcie dało zadowalający, spełniający wygórowane oczekiwania naszych klientów. Możesz nam zaufać!

Właściwości rur ocynkowanych

Znamy ich wszystkie wady i zalety oraz wiemy, jak radzić sobie z trudnymi przypadkami – nie nam straszne indywidualne zlecenia oraz wymyślne łączenia rur ocynkowanych.

Spawanie wykonywane przez specjalistów

W skład naszego zespołu wchodzą przede wszystkim wykwalifikowani spawacze, specjaliści, z których pracy możemy być naprawdę dumni!

 

Steel and Constructions – solidne spawanie rur ocynkowanych

Łączenie elementów stalowych ocynkowanych

SANDC zajmuje się także cynkowaniem ogniowym oraz spawaniem rur ocynkowanych. Cynkowanie rur gwarantuje długoletnią i solidną ochronę przed korozją, co jest niezwykle istotne w przypadku używania rur do transportu wody, czy innych cieczy. W przypadku używania rur do kanalizacji czy transportu wody pitnej, cynkowanie chroni rury przed osadzaniem się zanieczyszczeń czy kamienia.

Spawanie rur ocynkowanych na zimno czy ciepło?

Podczas montażu konstrukcji stalowych, konieczne są solidne i trwałe połączenia między elementami. Często dochodzi do konieczności połączenia już ocynkowanych rur stalowych poprzez lutowanie, lutospawanie czy spawanie. Takie łączenie jest często problematyczne, szczególnie kiedy mowa o łączeniu ogniowym. Metoda ta jest pracochłonna, jednak pozwala na połączenie ocynkowanych elementów, nie wpływając na ich jakość.

Możliwe jest także łączenie niską temperaturą parowania cynku, jednak taka metoda powoduje wydzielanie dużych ilości pyłu spawalniczego oraz toksycznych dymów. Odparowuje także powłoka cynkowana na powierzchni w sąsiedztwie spoin, co obniża trwałość łączenia. W przypadku łączenia elementów poprzez spawanie może dochodzić do powstawania pęknięć gorących w osiowej części spoiny.

Wybierz SANDC i nie martw się o jakość spoin

W Steel and Constructions gwarantujemy tylko solidne i sprawdzone produkty, a także usługi, które wykonane przez prawdziwych specjalistów. Oddając rury ocynkowane w nasze ręce, masz pewność, że przy ich spawaniu nie dojdzie do pęknięć gorących, ani żadnych innych uszkodzeń. Spawamy MIG/MAG, TIG, elektrodą topliwą, TIME i TimeTwin, DeltaSpot, CMT, TransCut oraz LaserHybrid.

    Solidny spaw

    Zamówiłem spawanie rur ocynkowanych w SANDC. Szybka realizacja, ładne i równe spawy - widać, że pracują tu spawacze z wieloletnim stażem.
    Dodane: 2019-11-04
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *