Proszę czekać...

Meble stalowe i nierdzewne

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Meble stalowe i nierdzewne

Meble ze stali i stali nierdzewnej

Nasze zaplecze techniczne pozwala nam na produkcję mebli stalowych oraz elementów pomocniczych, które mogą być z nimi wykorzystywane. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy wykonywać wszelkie detale z bardzo dużą dokładnością. Wszystkie meble tworzymy na podstawie dokumentacji, którą nam dostarczysz lub wykorzystując nasze autorskie projekty.

Meble najwyższej jakości

Produkujemy najwyższej jakości meble stalowe i nierdzewne o wysokiej kwasoodporności. Nasze meble są odporne na korozję i mają swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Gdzie znajdziesz nasze meble stalowe i nierdzewne?

Nasze meble doskonale sprawdzą się w placówkach zbiorczego żywienia, zakładach przemysłu spożywczego, szpitalach, laboratoriach, przemyśle farmaceutycznym, gabinetach sanitarnych i weterynaryjnych.

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Aby zagwarantować klientom pełną satysfakcję z naszych produktów, oferujemy porady doświadczonych projektantów, szybką dostawę oraz montaż mebli u klienta.

meble stalowe

Jakie stalowe meble mogę dostać w Sandc?

Jako producent konstrukcji stalowych mamy bardzo szeroką ofertę mebli. Możesz u nas dostać meble:

 • gięte,
 • biurowe (krzesła, biurko),
 • ogrodowe,
 • Epancerne,
 • do przechowywania (szafa na dokumenty, szafki BHP, szafki szkolne, regały),
 • warsztatowe,
 • szatniowe,
 • kartotekowe,
 • socjalne,
 • aktowe.

Nie jest to oczywiście wszystko, co Ci oferujemy. Jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy mebel. Wystarczy, że dostarczysz nam swoją dokumentację, a my na jej podstawie przygotujemy odpowiedni produkt.

Szafki szkolne, szafki warsztatowe,metalowa szafa i biurko? U nas znajdziesz to wszystko!

Nieważne, czy interesuje Cię szafa pancerna, czy szafa/szafka na dokumenty. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju meble, które sprawią, że w Twojej firmie zapanuje porządek, a dokumentacja będzie odpowiednio zabezpieczona. Wystarczy, że opowiesz nam o tym, czego potrzebujesz. My zajmiemy się resztą.

  Zamówiłem meble stalowe

  Jestem bardzo zadowolony z produktów, które zamówiłem w SANDC. Meble stalowe, które zainstalowałem w magazynie nie sprawiają żadnych problemów!
  Dodane: 2019-10-31
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *