Proszę czekać...

Zwężki stalowe

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Zwężki stalowe

Oferujemy zwężki ze stali

Firma SANDC działa na rynku od wielu lat, stale poszerzając swoją ofertę. Zajmujemy się również produkcją zwężek stalowych, wykonanych ze stali spawanej. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych możemy zaoferować produkty o najlepszej jakości.

 

Bez utrudnień i problemów

Zwężki stalowe wykonane z rur bez szwu – dzięki temu zmieniają średnicę sieci, nie powodując zaburzeń w przepływie cieczy.

Wiele możliwości zastosowania

Nasze zwężki stalowe możesz zastosować z powodzeniem w rurociągach ciepłowniczych, rurociągach gazowych, czy rurociągach wodnych.

Najwyższa jakość produktów

Nasze zwężki stalowe wykonane są ze stali spawalnej najlepszej jakości. Dbamy o nasze wyroby na każdym etapie produkcji – to stoi na najwyższą jakością.

 
 

Oferujemy zwężki stalowe, które doskonale odpowiadają oczekiwaniom klienta:

 • dostosowujemy zwężenia oraz grubość ścianek do specyfiki przeznaczenia danego zlecenia,

 • nasze zwężki stalowe, spełniają normę europejską (EN), normę niemiecką (DIN) oraz amerykańską (ANSI),

 • szczegóły zlecenie omawiamy bezpośrednio z klientem – dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia,

 • produkowane przez nas zwężki stalowe można stosować w rurociągach ciepłowniczych, rurociągach gazowych, czy rurociągach wodnych.

Jeśli zależy Ci na fachowo wykonanej pracy, doglądanej przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach – postaw na zwężki stalowe od SANDC. To się po prostu opłaca.

 

  Zaufana firma

  Można tutaj kupić wszystko, co ze stali, nawet zwężki stalowe. Najlepsze jest to, że można dopasować zwężkę tak, by pasowała do naszych rur. Nie trzeba też się martwić o normy - wszystkie są spełniane :) Ideał.
  Dodane: 2019-10-31
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *