Proszę czekać...

Malowanie proszkowe

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe to sprawdzona i skuteczna metoda

Lakiernictwo proszkowe jest technologią polegającą na nanoszeniu farby w postaci proszku na elementy metalowe, a następnie utwardzaniu powierzchni. Do nakładania farby proszkowej na powłokę metalową stosuje się technikę natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Zakres malowania proszkowego dotyczy wykonywania powłok na materiałach stalowych, aluminiowych oraz odlewach i stopach pochodnych.

Brak szkodliwych związków

Proszki stosowane przy malowaniu proszkowym są wolne od niezdrowych substancji rozpuszczalnikowych.

Jeszcze większa wydajność

Proszki są wydajniejsze od farb – do zabezpieczenia danego elementu wystarczy tylko jednak warstwa.

Doskonała ochrona

Warstwa proszkowa doskonale chroni powierzchnię przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

malowanie metodą proszkową

Malowanie proszkowe

Malujemy według palety RAL. Adres strony pomocny przy wyborze koloru: www.barwy.net/paleta_ral.php Jeżeli interesują Państwa inne kolory (np.: antyczny, widoczny na samym dole strony) wówczas prosimy o kontakt. Prosimy również o podanie odcienia (mat, półmat, błyszczący). Wymiary detali, które możemy pomalować: 8m x 2,5m x 1,5m.

Zastosowanie:
 • okna, bramy, przęsła,
 • regały sklepowe, magazynowe, warsztatowe i laboratoryjne,
 • profile, blachy, grzejniki, rynny,
 • meble ogrodowe, elementy mebli domowych,
 • artykuły sportowe, rehabilitacyjne.

Malowanie proszkowe w pigułce

Proces malowania proszkowego nie jest aż tak skomplikowany, jak mogłoby się to wydawać. Dla wprawionego fachowca jest to przyjemna i szybka przygoda – pod warunkiem oczywiście, że miejsce pracy jest odpowiednio wyposażone. Farba proszkowa twardnieje w temperaturze między 140 a 200 stopnicami Celsjusza, w związku z czym wymaga odpowiedniego pieca i warunków. Jako że nie jest to proces, jakiego można dokonać samemu w domu, trzeba liczyć się z kosztami wykonania usługi.

Malowanie proszkowe to niezwykle popularna technika w lakiernictwie. Powierzchnia lakierowana za jej pomocą jest wyjątkowo odporna na szkodliwy wpływ czynników zarówno atmosferycznych, jak i mechanicznych i chemicznych, dzięki czemu pomalowane elementy sprawdzą się w wielu rozmaitych branżach. Główne zalety procesu to jego uniwersalna wszechstronność i brak negatywnego oddziaływania na środowisko. Malowanie proszkowe jest zatem nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne!

Stale poszerzamy swoją ofertę i mamy na uwadze to, że dostarczanie usług do wybranych miast ma znaczenie. Sprawdź naszą pełną ofertę dla: Lublina, Wrocławia, Szczecina i Białegostoku, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi, Radomia, Częstochowy. Działamy także w województwach: wielkopolskim i śląskim.

  Świetny efekt

  Malowanie proszkowe w domu raczej nie jest możliwe, więc zdecydowałam się oddać poręcz do drzwi specjalistom. Warto było czekać, bo efekt jest naprawdę świetny
  Dodane: 2019-10-16
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *