Proszę czekać...

Skup rur preizolowanych

Skupujemy rury preizolowane

SANDC zajmuje się sprzedażą oraz skupem nowych, a także używanych rur stalowych. Skupujemy preizolowane rury oraz komponenty rur: kształtki, armatura preizolowane do przesyłania ciepłej wody czy medium grzewczego.

Bądź oszczędny

Postaw na ochronę środowiska. Oddając do skupu nawet niewielką ilość rur przyczyniasz się do poprawienia jakości życia, nie tylko swojego, ale i innych ludzi. Bycie ekologicznym to nie ujma!

SANDC – postaw na proste rozwiązania

Do naszego skupu przyjmujemy rury nowe oraz używane. Każdą z nich sprawdzimy, czy nadaje się do ponownego użytku. Wszystkie oczyścimy i ponownie wystawimy na sprzedaż. 

Niepotrzebne? Oddaj do skupu!

Jesteś właśnie po większej inwestycji? A może przeprowadziłeś rozbiórkę terenu? Jeśli na Twojej budowie zalegają stosy rur preizolowanych – przywieź je do naszego skupu! My zyskamy kolejne rury, a Ty pieniądze! 

 

Skup rur preizolowanych w całej Polsce

Zakończyłeś inwestycje, a zostały Ci niepotrzebne, nowe czy używane rury preizolowane? Dostarcz je nam, a będziemy wiedzieli, co z nimi zrobić. To jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań, dla osób, które nie marnują swoich środków pieniężnych. Rury preizolowane dostarczone do nas są odpowiednio czyszczone oraz ponownie używane bez konieczności zanieczyszczeń środowiska.

Rury preizolowane przeznaczone są do przesyłania ciepłej wody użytkowej, a także medium grzewczego. We wnętrzu znajduje się rura przewodowa wykonana ze stali, izolowana sztywną pianką poliuretanową, wypełniającą przestrzeń pomiędzy rurą przewodową a osłonową. Rura osłonowa natomiast wykonana jest z polietylenu o wysokiej gęstości PEHD.

Skup rur preizolowanych nowych i używanych

Przyjmujemy wszystkie średnice rur przewodowych pojedynczych oraz podwójnych. Skupujemy rury nowe, z demontażu i upłynnienia, zarówno cienkościenne, grubościenne, gazowe, osłonowe, jak i rury na przeciski, przewierty, rury przewodowe, w izolacji oraz bez niej.

Dokładne testy i ponowne użycie

Podczas skupu rur preizolowanych oceniamy je pod względem technicznym, a także sprawdzamy czy nie mają one uszkodzeń chemicznych lub mechanicznych. Wszystkie nasze rury sprawdzamy, czyścimy i testujemy przed ponowną sprzedażą, aby trafił do Ciebie solidny i sprawdzony produkt. W Twoje ręce trafiają bezpieczne rury, które z pewnością spełnią swoje zadanie.

Przyjmiemy każdą ilość rur preizolowanych

SANDC dysponuje bardzo dużym terenem magazynowym, dlatego nawet bardzo duży transport nie stanowi dla nas problemu. Zdecydowaliśmy się na skup rur nowych i używanych, aby spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów, nie tylko tych, którzy chcą coś kupić, ale także tych, którzy chcą sprzedać. Trafiają do nas rury nowe i używane od największych firm w Polsce, a także od klientów indywidualnych.