Proszę czekać...

Produkcja kolan segmentowych

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Produkcja kolan segmentowych

Kolana segmentowe

Jesteśmy producentem kolan stalowych. Wykonujemy kolana segmentowe powyżej średnic 406 mm. Kolana stalowe z blach: konstrukcyjnych, kotłowych, kwasoodpornych, nierdzewnych, trudnordzewiejących, żaroodpornych, średnice do 2900 mm, grubość blachy do 40 mm, kolana segmentowe, różne promienie gięcia. Materiały: S235, S355, P235, P265, 1,4031 itp. Atesty materiałowe, certyfikat CE.

Kolana segmentowe

Nasze kolana segmentowe to wyznacznik najwyższej jakości i dbałości o detale, które są tak istotne przy sporych inwestycjach, jak i naprawach domowych.

Kolana stalowe

Produkowane według zalecanych norm, najczęściej bezszwowe. Łatwe w spawaniu, przydatne w gałęziach przemysłu, odporne na uszkodzenia i trwałe.

Ilość segmentów

Jest zróżnicowana, wszystko zależy od inwestycji np. rozmiarów klimatyzacji, wentylacji, systemów gorącego powietrza itp.

kolano-segmentowe

Kolana stalowe

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze kolana stalowe ze średnicą do 2900 mm i grubością blachy do 40 mm. Wśród naszych produktów są także kolana segmentowe o różnych promieniach gięcia. Wszystkie nasze kolana posiadają atesty materiałowe oraz certyfikaty CE. Przy ich zakupie możesz być pewny wysokiej jakości i trwałości. Kolana wykonujemy z blach:

 • konstrukcyjnych,

 • nierdzewnych,

 • kwasoodpornych,

 • trudnordzewiejących,

 • żaroodpornych,

 • kotłowych.

Każde z kolan wyprodukowanych u nas jest poddawane najróżniejszym testom jakości – tak, by jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb. W zależności od rodzaju inwestycji możemy dopasować się pod względem średnicy i promienia łuku.

Oferujemy kolana segmentowe dostosowane idealnie do oczekiwań klienta

W naszej ofercie znajdziesz kolana segmentowe, które dopasowujemy do indywidualnego charakteru każdego zlecenia. Wśród naszych produktów są kolana segmentowe o różnych promieniach gięcia – uzyskanie naprawdę dobrych efektów umożliwia nam doskonałe zaplecze merytoryczne i sprzętowe. Ponadto, wykorzystujemy tylko najwyższej klasy komponenty i materiały. Dowód? Nasze kolana segmentowe wykonujemy z blach konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych, trudnordzewiejących, żaroodpornych.

  Polecam!

  W SANDC kupiłem kolano segmentowe, które charakteryzuje się niestandardowymi wymiarami. Szczerze, to bałem się, że nigdzie nie dostanę takiego kolanka, będę musiał zmieniać rury i robić wszystko od początku. Bardzo się cieszę, że trafiłem na SANDC.
  Dodane: 2019-10-23
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *