Proszę czekać...

Rury stalowe Warszawa

Dlaczego SANDC? Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem rur stalowych w Warszawie

Zapewniamy obsługę największym firmom w Warszawie

Jesteśmy wiodącą i niezwykle doświadczoną firmą, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją elementów i konstrukcji stalowych. O naszym bogatym doświadczeniu może świadczyć fakt, że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z szerokiej oferty produktów i jakości naszych usług. W czasie naszej pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie i bardzo duże zaplecze zarówno merytoryczne, jak i sprzętowe – a to są bezcenne atuty w tego typu pracy. Nasze rury stalowe docierają do największych firm w Warszawie z czego jesteśmy naprawdę dumni.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Rury stalowe spełniające najwyższe kryteria

Nasza współpraca z największymi firmami zapewniła nam ogromne zaplecze techniczne, dzięki czemu możemy stale się rozwijać. To również zasługa naszych pracowników, którzy dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji są najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. W połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem jakiego używamy, jesteśmy w stanie podołać każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu. Do tego, używamy tylko najlepszej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne, dlatego możesz być pewny, że nasze rury stalowe przetrwają wiele lat efektywnej pracy. Ponadto, prowadzimy również szereg usług dodatkowych, takich jak spawanie, malowanie natryskowe, czy proszkowe. Działamy w największych miastach w Polsce, w tym również w Warszawie.

Postaw na sprawdzonego producenta rur stalowych w Warszawie

W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się zarówno rury stalowe nowe, z upłynnień, demontażowe, bezszwowe, jak i ze szwem spiralnym i wzdłużnym. Rury stalowe sprzedajemy w długościach fabrycznych lub według zapotrzebowania klientów – cięte na odcinki wymagane do określonych zadań. Dzięki temu możemy spełniać wszystkie potrzeby naszych Klientów. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dlatego możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje oczekiwania w pełnym zakresie.