Proszę czekać...

Rury stalowe Szczecin

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury stalowe Szczecin

SANDC stawia na Szczecin. Nasze rury stalowe podbijają rynek

SANDC produkuje najtrwalsze rury stalowe

Firma SANDC działa na rynku już od wielu lat produkując rury stalowe najwyższej klasy, których jakość poświadczają największe firmy przemysłowe w całym kraju, w tym również te ze Szczecina, które zaopatrujemy od bardzo dawna. W naszej pracy liczy się sprawne działanie, jakość i skuteczność – i to są zdecydowanie cechy SANDC. Nasze rury stalowe, i inne elementy przemysłu metalowego, powstają dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, a przy tym sprawdzonych rozwiązań. To połączenie pozwala nam tworzyć produkty doskonałe, które nie tracą swojej jakości nawet przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Nasze rury stalowe w Szczecinie

Zaopatrujemy w rury stalowe wiele przedsiębiorstw znajdujących się na pomorzu, w tym te ze Szczecina. Stanowimy jedno z największym zapleczy metalowych dla całego regionu z czego jesteśmy bardzo dumni. To jednak duże zobowiązanie z którego staramy się wywiązywać jak najlepiej – nasze produkty, w tym rury stalowe, muszą być maksymalnie trwałe, bezpieczne i efektywne w swojej pracy. Przykładamy do tego ogromną uwagę i zaangażowanie, a jakość naszych produktów poświadczają odpowiednie dopuszczenia i certyfikaty, które dowodzą jakości i gotowości do pracy w trudnych warunkach przemysłowych.

Najważniejszy jest Klient

Wychodzimy z założenia, że najważniejsze w naszej pracy jest zadowolenie naszych Klientów. Właśnie dlatego świadczymy szereg usług dodatkowych, w tym spawanie, malowanie natryskowe, czy proszkowe. Działamy w największych miastach w Polsce, dlatego też zawitaliśmy do Szczecina, w którym istnieje ogromne zapotrzebowanie na rury stalowe. Wybierając SANDC masz pewność, że stawiasz na sprawdzoną firmę ze sporym doświadczeniem rynkowym, której jakość poświadczają największe polskie firmy przemysłowe. Nie stawiaj na byle jakość, zwłaszcza, jeśli chodzi o sprzęt, który musi być maksymalnie trwały i bezpieczny przez długie lata. Rury stalowe od SANDC takie właśnie są.

Inne miejsce do zakupu rur stalowych? Gryfice! Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Zadowolony z zakupów

  Po ostatniej wtopie zacząłem szukać porządnych sprzedawców, którzy oferują solidne rury stalowe. Szczecin sugerował różne firmy, ale tylko SANDC mogło się pochwalić brakiem hejterów, więc postawiłem na nich. Ocynkowane, grubościenne, co tylko chcecie i to na wymiar. Żałuję, że tak późno na Was trafiłem!
  Dodane: 2019-10-23
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Realizacja w Szczecinie

  Samodzielnie buduję dom i niedawno zakładałem instalację wodną, dlatego potrzebne mi były rury ocynkowane. Szczecin to duże miasto, ale trudno było znaleźć korzystną ofertę. Wybrałem rury od SANDC w korzystnej cenie i z szybką realizacją.
  Dodane: 2019-09-13
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *