Proszę czekać...

Rury stalowe Śląsk

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury stalowe Śląsk

SANDC produkuje rury stalowe najlepszej jakości. Zaopatrujemy tym samym cały Śląsk

Rury stalowe muszą być trwałe i odporne na uszkodzenia

SANDC to wiodąca firma na rynku, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją elementów i konstrukcji stalowych, które cechuje niezwykła wytrzymałość i jakość – na to stawiamy w pierwszej kolejności. Czemu zawdzięczamy najwyższe wyniki? Przede wszystkim to zasługa najlepszych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, upływu czasu i intensywną eksploatacje. Do tego, dzięki naszemu doświadczeniu, zbudowaliśmy ogromne zaplecze techniczne, pełne nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Nasze rury stalowe nie mają sobie równych w dziedzinie jakości i trwałości.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Działamy na Śląsku

Śląsk to ogromny rynek zbytu dla rur stalowych. Przede wszystkim dzieje się tak, ponieważ to siedziba wielu dużych przedsiębiorstw, działających na rynku metalowym. Największe z nich zaopatrujemy w rury stalowe i inne tego typu konstrukcje. Ponadto, wychodzimy z założenia, że najważniejsze w naszej pracy jest przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Właśnie dlatego świadczymy szereg usług dodatkowych, w tym spawanie, malowanie natryskowe, czy proszkowe rur stalowych. Zawsze przy zachowaniu najwyższych standardów i jakości, która nie ma sobie równych wśród konkurencyjnych firm. 

SANDC wykorzystuje najnowsze technologie – także na Śląsku

Działamy w zgodzie ze sprawdzonymi metodami, a nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne standardy i dopuszczenia. Jednak w naszej pracy wykorzystujemy również szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych, będąc na czasie i nie pozostając w tyle. Do tego, nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uzyskując nowe certyfikaty i specjalizacje. SANDC to sprawdzona marka, której zaufały największe polskie przedsiębiorstwa metalowe, również te działające na Śląsku. Nie pozostawaj w tyle i dołącz do nich.

Rury stalowe na Śląsku? Sprawdź nasze działania w innych miastach Polski, do wyboru: Katowice, Olsztyn i Częstochowa

    Rury Śląsk

    Musiałem zapewnić dodatkową ochronę rurociągom gazowym i musiałem kupić rury grubościenne. Katowice polecały SANDC więc tam złożyłem zamówienie. Sklep dostosował się do moich potrzeb. Wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Śmiało można polecać.
    Dodane: 2019-10-02
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *