Proszę czekać...

Rury stalowe Kraków

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury stalowe Kraków

SANDC działa również w Krakowie. Nasze rury stalowe podbijają Kraków

Najlepsze rury stalowe w Krakowie

SANDC to wiodąca firma, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją elementów i konstrukcji stalowych, które cechuje niezwykła wytrzymałość i jakość. Tak dobre wyniki osiągamy dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, upływu czasu i intensywną eksploatację. Dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o to, aby przy produkcji naszych rur stalowych korzystać tylko z najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Produkcja rur stalowych w Krakowie

Mamy ogromne doświadczenie w produkcji rur stalowych. Działamy już od długiego czasu, będąc jedną z najprężniej rozwijających się firm tego typu. Wiąże się to oczywiście z trudnym do przecenienia, ogromnym doświadczeniem, zarówno merytorycznym, jak i technologicznym – posiadamy bowiem nowoczesny sprzęt, który wykorzystujemy bezpośrednio przy produkcji rur stalowych, które dostarczamy również do firm w Krakowie. Słyniemy z tego, że nasze rury stalowe sprawdzają się doskonale nawet w trudnych warunkach przemysłowych, doskonale wywiązując się ze swoich zadań. Właśnie dzięki temu chcą z nami współpracować największe polskie marki.

Rury stalowe spełniają najwyższe standardy

Dbamy o to, aby nasze rury stalowe spełniały najwyższe możliwe standardy – tylko w ten sposób możemy być pewni, że dostarczamy naszym Klientom możliwie jak najlepszy produkt. Właśnie dzięki naszej dbałości o wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły, jesteśmy wiodącą i doświadczoną firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją elementów i konstrukcji stalowych. To nasza pasja, którą realizujemy z zapałem i zaangażowaniem. Nie ograniczamy się jednak tylko do jednej specjalizacji. Prowadzimy również szereg usług dodatkowych, takich jak spawanie, malowanie natryskowe, czy proszkowe. Do tego, działamy w największych miastach w Polsce, w tym również w Krakowie. Jeśli szukasz rur stalowych – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szukasz rur stalowych w innym mieście małopolski? Zobacz rury stalowe w Tarnowie!

  Rury w Krakowie

  Planowałem instalację grzewczą, dlatego potrzebna mi była rura stalowa. Kraków to duże miasto, więc i producentów było naprawdę wiele. Wybrałem SANDC ze względu na dobre podejście do klienta i szybką realizację
  Dodane: 2019-09-27
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Zamówiłam rury ze stali

  Profesjonalne podejście do Klienta oraz szybka realizacja. Zamówiona rura stalowa w Krakowie była naprawdę szybko. Polecam SANDC!
  Dodane: 2019-09-10
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *