Proszę czekać...

Rury stalowe Katowice

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Rury stalowe Katowice

Rury stalowe SANDC już są dostępne w Katowicach. Koniecznie sprawdź naszą ofertę

Odpowiednie rury stalowe to podstawa

Sprawne działanie każdego przedsiębiorstwa uzależnione jest od trwałego sprzętu, który wytrzyma nawet największe obciążenia, trudną specyfikę pracy i niekorzystne warunki atmosferyczne. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu tego typu konstrukcji metalowych, w tym rur stalowych najwyższej jakości. Jesteśmy wiodącą i niezwykle doświadczoną firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją elementów, i konstrukcji stalowych różnego typu. Od zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z szerokiej oferty produktów i jakości naszych usług, którą poświadczają największe polskie przedsiębiorstwa.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Rury stalowe to ogromny rynek w Katowicach

Katowice słyną z licznych, ogromnych przedsiębiorstw i fabryk – to prawdziwe zagłębie nowoczesnego przemysłu. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasza oferta dotarła również tam, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Nasze rury stalowe wspomagają pracę wielu przedsiębiorstw ulokowanych właśnie w Katowicach. Dlaczego zaufało nam tyle firm? Bo wykonujemy nasze produkty stalowe z należytą starannością i dbałością o najwyższe bezpieczeństwo naszych Klientów. Używamy przy tym tylko najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i negatywne warunki atmosferyczne, a także na trudną specyfikę pracy przemysłowej. Nasze rury stalowe wytrzymują wieloletnią i intensywną eksploatację.

Działamy od długiego czasu

Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie, jedno z największych w Polsce. Do tego, nasza obecność na rynku pozwoliła nam na stworzenie ogromnej bazy, w tym zaplecza merytorycznego tworzonego przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach oraz zaplecza technicznego, które bezpośrednio wpływa na jakość tworzonego przez nas sprzętu, w tym wydajnych rur stalowych, wytrzymujących największe obciążenia. Postaw na sprawdzoną markę.

Rury stalowe, które znajdziesz w naszej ofercie docierają do różnych miast, w tym do Białegostoku i Tarnowa.

    Polecam serdecznie

    Nowa instalacja wodociągowa to i nowe rury ocynkowane. Katowice mają wiele sklepów, ale tylko SANDC cieszy się tutaj ogromnym szacunkiem. Wybór był oczywisty, a do produktu i usług nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Wszystko na najwyższym poziomie.
    Dodane: 2019-09-30
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *