Proszę czekać...

Newsletter

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Zdziwiłbyś się, ile u nas się dzieje! Na bieżąco wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. Trzymamy rękę zawsze na pulsie i znamy wszystkie nowinki w branży stalowej.
Ty też bądź zawsze na bieżąco, czytając nasz newsletter! Sprawdzaj nasze nowe usługi oraz możliwości dostosowania konstrukcji i produktów do Twoich potrzeb!

Korzyści z newslettera

Korzystaj z naszego newslettera, aby być zawsze na bieżąco! Otrzymuj najświeższe informacje, najciekawsze artykuły i najlepsze okazje.

Nasza prenumerata

Zapisz się do prenumeraty naszego newslettera, a nigdy nie przegapisz żadnej z naszych okazji i promocji!

Całkowicie za darmo

Otrzymuj najnowsze informacje z branży stalowej zupełnie za darmo. Poszerzaj swoją wiedzę i korzystaj z pracy doświadczonych specjalistów.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

W naszym newsletterze znajdziesz najnowsze informacje z branży stalowej, wypowiedzi ekspertów, przydatne artykuły i komentarze specjalistów. Zastanawiasz się czy warto? Ależ oczywiście! Przekonaj się dlaczego zapisanie się do naszego newslettera to świetny pomysł!

  • bieżące informacje techniczne,
  • nasze inwestycje,
  • obecne plany,
  • dane dotyczące rur stalowych, konstrukcji i usług,
  • aktualizacje bazy danych.

Sandc wie, jak dotrzeć do klientów, właśnie dlatego przygotował newsletter, w którym zawarte będą najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług i sprzedawanych produktów. Naszym celem jest dotarcie z informacjami do szerokiego grona klientów, poszerzanie ich wiedzy i stawianie sobie coraz wyższych celów.