Proszę czekać...

Malowanie proszkowe Wrocław

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe Wrocław

Wrocław od lat wybiera malowanie proszkowe od SANDC

SANDC i malowanie proszkowe – Wrocław potwierdza naszą skuteczność

Do jakości naszych usług przykładamy naprawdę wielką wagę, wiemy, że polegają na nas setki Klientów, licząc na naszą skuteczność. Malowanie proszkowe jest niezwykle trwałe, a Wrocław korzysta z niego od lat, dlatego może potwierdzić, że realizację zadania za każdym razem wykonujemy bezbłędnie. SANDC to przede wszystkim profesjonalizm i ogromne doświadczenie, wysoka jakość usług to nasza charakterystyczna cecha, na którą długo pracowaliśmy. W swoich szeregach mamy dziesiątki specjalistów, którzy swój fach znają jak własną kieszeń. Właśnie dlatego można nam zaufać!

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Malowanie proszkowe – specjalność SANDC

Malowanie proszkowe od lat jest jedną z najskuteczniejszych metod pokrywania stalowych elementów farbą. Na czym polega? To banalnie proste – farba w postaci proszku nanoszona jest na stalowe elementy przez naszych specjalistów, którzy następnie utwardzają jej powierzchnię. Malowanie proszkowe przeprowadzane jest poprzez technikę natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Jedną z najlepszych cech metody malowania proszkowego jest brak szkodliwych związków chemicznych, co zapobiega różnego rodzaju reakcjom alergicznym w momencie kontaktu z materiałem.

Doskonała ochrona materiału? Wrocław poleca malowanie proszkowe od SANDC!

Konstrukcje stalowe często narażone są na niekorzystne warunki atmosferyczne, żeby zapobiec ich wyniszczeniu, warto odpowiednio je zabezpieczyć. Jak? Malowanie proszkowe to skuteczna ochrona, Wrocław już dawno go wypróbował i nie żałuje swojej decyzji. Do zabezpieczenia materiału wystarczy tylko jedna warstwa farby, co oznacza naprawdę dużą oszczędność! Jeśli chodzi o malowanie metalowych elementów, technika proszkowa jest jedną z najlepszych możliwych opcji, na które warto postawić.

Interesuje Cię oferta malowania proszkowego? A czy wiesz, że SANDC obecnie dociera ze swoimi usługami do niemal każdej części Polski? Jesteśmy już w Bydgoszczy oraz Częstochowie.

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *