Proszę czekać...

Malowanie proszkowe wielkopolskie

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe wielkopolskie

Wielkopolskie stawia na SANDC. Malowanie proszkowe robi furorę

Malowanie proszkowe nie jest metodą nową, jednak z wielu względów stale zyskuje na popularności, stając się jednym z podstawowych narzędzi w naszej pracy. Skuteczności tej technologii należy szukać już w samym jej przebiegu. Polega bowiem na naniesieniu farby w postaci proszku na daną nawierzchnię, a następnie na utwardzeniu całości. Dzięki temu, tak zabezpieczona powierzchnia jest o wiele bardziej wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, mechanicznych, czy chemicznych. To z kolei jakość, która opłaci się na lata.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Natrysk elektrokinetyczny, czy elektrostatyczny?

Nasi fachowcy wykorzystują dwie metody malowania proszkowego: natrysk elektrokinetyczny i elektrostatyczny. Sam zakres malowania dotyczy zarówno powłok na materiałach stalowych, aluminiowych, odlewach i stopach pochodnych. Co ważne działamy na wszelkiego rodzaju powierzchniach, również tych nierównomiernych, dbając o równomierne rozłożenie farby nawet na najmniejszych detalach. Nasz sprzęt umożliwia nam także pomalowanie metodą proszkową elementów o wymiarach 8m x 2,5m x 1,5m. Możesz być spokojny – podołamy niemal każdemu zleceniu.

Malowanie proszkowe wielkopolskie

Interesuje Cię malowanie proszkowe? Siedzibą Twojej firmy jest wielkopolskie? Nie martw się, docieramy do całego województwa, wspierając zarówno małe firmy, jak i ogromne przedsiębiorstwa. Za każdym razem działamy równie dokładnie i skutecznie. To właśnie dlatego tak szybko zyskaliśmy uznanie na całym rynku, stając się synonimem dobrze wykonanej pracy.

Nasi fachowcy to eksperci w swoich dziedzinach. Nie tylko doskonale wywiążą się ze swoich zadań, ale także doradzą Ci najlepsze metody i rozwiązania na przyszłość. To inwestycja, która opłaca się na każdym polu. Malowanie proszkowe wielkopolskie? SANDC to zdecydowanie najlepszy wybór. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. Jesteśmy pewni, że damy radę. Masz na to naszą gwarancję.

Wśród naszych usług znajdziesz wiele ofert, które dotyczą danego miasta lub województwa. I tak dla przykładu sprawdź rury stalowe w Poznaniu oraz konstrukcje stalowe w województwie wielkopolskim.

    Super specjaliści

    Niewiele firm oferuje malowanie elektrostatyczne. Wielkopolskie to duże województwo, ale musiałem się sporo naszukać, żeby wybrać specjalistów. W końcu znalazłem SANDC i wybrałem. Dobrze wybrałem
    Dodane: 2019-10-10
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *