Proszę czekać...

Malowanie proszkowe śląskie

Malowanie proszkowe – śląskie stawia na nas! Dołącz do najlepszych w branży

SANDC szybko zyskało status lidera na rynku. Dzięki fantastycznemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin oraz zapleczu technologicznemu, możemy z powodzeniem działać na kilku polach. Jednym z nich jest malowanie proszkowe. Śląskie to jedno z województw, w których zleceń mamy najwięcej. Trudno się dziwić – to tam usytuowana jest lwia część przemysłu ciężkiego.

Dlaczego malowanie proszkowe jest tak skuteczne? Wpływ na to ma oczywiście kilka czynników. Przede wszystkim proces ten polega na nanoszeniu farby w postaci proszku na elementy metalowe, a następnie na utwardzeniu powierzchni. Do tego niezbędne są bardzo wysokie temperatury (między 140 a 200 stopniami Celsjusza). Wymaga to także specjalistycznego sprzętu, ale o to się nie martw – w SANDC wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Śląskie i malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe zapewnia doskonałą ochronę przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, mechanicznych, czy chemicznych. Ta metoda z powodzeniem sprawdza się również w wielu branżach. Warto wspomnieć, że za jej pomocą można zabezpieczyć m.in.:

  • meble, czy sprzęt znajdujący się w ogrodzie,

  • sklepowe oraz magazynowe regały,

  • sprzęt w warsztacie lub laboratorium,

  • okna,

  • bramy,

  • przęsła.

Propozycje można mnożyć. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, daj nam znać. Nasi specjaliści z pewnością doradzą Ci najlepsze rozwiązanie oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

SANDC wyróżnia się jakością

Nasi fachowcy działają szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie i dokładnie. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo, dopinając wszystkie szczegóły. Nasze bogate doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe nie są przypadkiem. My po prostu wiemy, jak działać.

W SANDC oferujemy również malowanie wyjątkowo trudnych i skomplikowanych powierzchni. Wszelkiego rodzaju bramy, blachy, grzejniki, czy artykuły sportowe nie stanowią problemu. Malowanie proszkowe – śląskie już nas wybrało!