Proszę czekać...

Malowanie proszkowe Rzeszów

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe Rzeszów

Malowanie proszkowe Rzeszów. SANDC zna się na tym doskonale

Na malowanie proszkowe popyt wciąż rośnie. Doskonale udowadnia to Rzeszów – m.in. w tym mieście wykonujemy coraz liczniejsze zlecenia. Co cechuje naszą propozycję? Przede wszystkim warstwa proszkowa, którą stosujemy, doskonale chroni daną powierzchnię przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. To szczególnie ważne w przypadku wszystkich konstrukcji stalowych.

Kolejny atut malowania proszkowego? Wydajność. Oto słowo klucz. Proszki są po prostu o wiele wydajniejsze od farb. Dlaczego? Ponieważ do zabezpieczenia danego fragmentu wystarczy tylko jedna warstwa.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Malowanie proszkowe Rzeszów. Stawiamy na bezpieczeństwo

W SANDC szczególnie ważne jest to, że przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa. Wszystkie proszki stosowane przy malowaniu proszkowym (również Rzeszów może na to liczyć) są w pełni wolne od niezdrowych substancji rozpuszczalnikowych. Te są szkodliwe zarówno dla środowiska, jak i ludzi, czy zwierząt.

Dlaczego SANDC posiada tak wielu Klientów z całego kraju? Nasza oferta stale się poszerza, umożliwiając nam malowanie bram, blach, grzejników, czy artykułów sportowych. Do tego, dzięki ogromnemu zapleczu technologicznemu, możemy zaoferować malowanie proszkowe detali o wymiarach 8m x 2,5m x 1,5m.

Oddajemy Ci do dyspozycji najlepszych fachowców

W SANDC pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Do każdego zlecenia oddelegowujemy zespół, przed którym żadne wyzwanie nie stanowi problemu. Do tego posiadają ogromną wiedzę oraz niezbędny sprzęt. Warto tu wspomnieć, że korzystają z metod:

 • natrysku elektrostatycznego,

 • natrysku elektrokinetycznego.

Malowanie proszkowe Rzeszów. Stolica województwa podkarpackiego to jedno z tych miast, w których działamy najczęściej. Chcesz do niego dołączyć? Daj nam znać, my zajmiemy się resztą, dopinając wszystko na ostatni guzik.

Wszystkie usługi, które znajdziesz na naszej stronie to gwarancja zadowolenia z wykonanego zlecenia oraz pewność, że wszystko zostało wykonane przez specjalistów. Do wyboru masz m.in.: spawanie rur stalowych, śrutowanie stali oraz gięcie i cięcie rur stalowych.

  Mistrzostwo!

  Bez dwóch zdań, to było perfekcyjne malowanie elektrostatyczne. Rzeszów polecił mi SANDC, dzięki czemu malowanie trudnych powierzchni już nie jest takie uciążliwe.
  Dodane: 2019-11-28
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Skorzystałem i polecam!

  Absolutne mistrzostwo, jeżeli chodzi o malowanie proszkowe. Rzeszów już dawno zaufał SANDC, widać to chociażby na forach internetowych!
  Dodane: 2019-11-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *