Proszę czekać...

Malowanie proszkowe Rzeszów

Malowanie proszkowe Rzeszów. SANDC zna się na tym doskonale

Na malowanie proszkowe popyt wciąż rośnie. Doskonale udowadnia to Rzeszów – m.in. w tym mieście wykonujemy coraz liczniejsze zlecenia. Co cechuje naszą propozycję? Przede wszystkim warstwa proszkowa, którą stosujemy, doskonale chroni daną powierzchnię przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. To szczególnie ważne w przypadku wszystkich konstrukcji stalowych.

Kolejny atut malowania proszkowego? Wydajność. Oto słowo klucz. Proszki są po prostu o wiele wydajniejsze od farb. Dlaczego? Ponieważ do zabezpieczenia danego fragmentu wystarczy tylko jedna warstwa.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Malowanie proszkowe Rzeszów. Stawiamy na bezpieczeństwo

W SANDC szczególnie ważne jest to, że przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa. Wszystkie proszki stosowane przy malowaniu proszkowym (również Rzeszów może na to liczyć) są w pełni wolne od niezdrowych substancji rozpuszczalnikowych. Te są szkodliwe zarówno dla środowiska, jak i ludzi, czy zwierząt.

Dlaczego SANDC posiada tak wielu Klientów z całego kraju? Nasza oferta stale się poszerza, umożliwiając nam malowanie bram, blach, grzejników, czy artykułów sportowych. Do tego, dzięki ogromnemu zapleczu technologicznemu, możemy zaoferować malowanie proszkowe detali o wymiarach 8m x 2,5m x 1,5m.

Oddajemy Ci do dyspozycji najlepszych fachowców

W SANDC pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Do każdego zlecenia oddelegowujemy zespół, przed którym żadne wyzwanie nie stanowi problemu. Do tego posiadają ogromną wiedzę oraz niezbędny sprzęt. Warto tu wspomnieć, że korzystają z metod:

  • natrysku elektrostatycznego,

  • natrysku elektrokinetycznego.

Malowanie proszkowe Rzeszów. Stolica województwa podkarpackiego to jedno z tych miast, w których działamy najczęściej. Chcesz do niego dołączyć? Daj nam znać, my zajmiemy się resztą, dopinając wszystko na ostatni guzik.