Proszę czekać...

Malowanie proszkowe Radom

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe Radom

SANDC i malowanie proszkowe Radom. Docieramy do całego kraju!

Czym różni się malowanie proszkowe od malowania tradycyjnymi farbami? Najprościej w świecie mówiąc, jest to technologia polegająca na nanoszeniu farby w postaci proszku na dany element, bądź elementy metalowe, a następnie utwardzanie jej w temperaturze między 140 a 200 stopniami Celsjusza. Wymaga to oczywiście odpowiedniego sprzętu oraz doświadczonych fachowców. Tutaj z pomocą przychodzi SANDC – lider na rynku oraz zaufana i sprawdzona firma.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Działamy szybko, skutecznie i dokładnie

Nasi specjaliści mogą pomalować nawet najtrudniejsze powierzchnie, gwarantując doskonały i trwały efekt. W swojej pracy stosujemy nowoczesne, ale przede wszystkim sprawdzone i skuteczne metody, jak natrysk elektrostatyczny lub elektrokinetyczny. Dzięki temu też zachowujemy ekonomię – farba, która nie przylegnie do danej powierzchni, może zostać z łatwością odzyskana i wykorzystana w dalszym malowaniu. Co więcej, do pokrycia całości wystarczy tylko jedna warstwa środka. Ogromna wydajność oraz oszczędność to atuty malowania proszkowego. W Radomiu już się o tym przekonali.

Malowanie proszkowe Radom i najlepsi fachowcy

W SANDC stale poszerzamy ofertę oraz zakres działania. Radom postawił na malowanie proszkowe, dołączając do współpracujących z nami miast. Trudno się dziwić. Tą metodą możemy z powodzeniem malować:

  • regały sklepowe oraz sprzęt warsztatowy, czy laboratoryjny,

  • blachy, grzejniki, rynny,

  • sprzęt oraz wszelkiego rodzaju meble ogrodowe.

A to przecież nie wszystko. Pamiętaj, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Po konsultacji z Klientem decydujemy się na zastosowanie konkretnej metody oraz środków i sprzętu. To daje fantastyczny efekt na lata, a z tego słynie SANDC. Ogromna wiedza oraz przygotowanie naszych pracowników gwarantuje doskonale wykonaną pracę. Dowodem może być fakt, że trafiamy do całej Polski, współpracując zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi koncernami.

Jesteś zainteresowany naszymi innymi usługami? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla każdego klienta regionalnego, niezależnie od tego, z której części Polski pochodzi. Do dyspozycji masz np. usługę cynkowania ogniowego w woj. mazowieckim, rury stalowe we Wrocławiu oraz konstrukcje stalowe w woj. zachodniopomorskim.

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *