Proszę czekać...

Malowanie proszkowe Łódź

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe Łódź

Malowanie proszkowe Łódź. Skuteczność na najwyższym poziomie

Największa wydajność? Białystok stawia na malowanie proszkowe

Dlaczego powinno Cię zainteresować malowanie proszkowe? Dlaczego postawiła na nie Łódź? Odpowiedź jest prosta. Ta metoda zyskuje coraz więcej zwolenników, ponieważ jest skuteczna, ekonomiczna i wydajna. Sam zakres malowania proszkowego dotyczy wykonywania powłok na materiałach:

  • stalowych,

  • aluminiowych,

  • odlewach i stopach pochodnych.

Zapewnia tym samym doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, czy uszkodzeniami mechanicznymi. O doskonałej ekonomiczności decyduje fakt, że do pomalowania danego elementu wystarczy tylko jedna warstwa. Ponadto farba, która nie przylegnie do powierzchni, może zostać z łatwością odzyskana i wykorzystana w dalszym malowaniu.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

SANDC wspiera polskich przedsiębiorców

SANDC to ogromne przedsiębiorstwo, w skład którego wchodzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Ogromne zaplecze technologiczne umożliwia nam także wykorzystywanie nowoczesnych metod. Musisz wiedzieć, że farba proszkowa twardnieje w temperaturze między 140 a 200 stopniami Celsjusza, w związku z czym wymaga odpowiedniego pieca i warunków. Dla nas nie stanowi to problemu. Efekty mówią same za siebie.

Malowanie proszkowe Łódź. SANDC podbija branżę

Łódź to jedno z miast, które nawiązały współpracę z SANDC, stawiając na malowanie proszkowe. Jednym z istotnych czynników jest z pewnością fakt, że farby proszkowe są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ze wszystkich sił wspieramy ochronę środowiska.

Do Twojej dyspozycji oddajemy również całą gamę kolorów do wyboru, a także odcieni, m.in. mat, półmat, czy odcień błyszczący. Przy samym malowaniu stosujemy zaś metody natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego, zapewniając tym samym najwyższą skuteczność oraz trwałość na długie lata. Szczególnie że o Twoje zlecenie zadbają doświadczeni fachowcy, przed którymi takie zadania nie stanowią wyzwania. Jakość i przykładanie uwagi do detali to z całą pewnością cechy marki SANDC.

Nasza oferta regionalna wciąż prężnie się rozwija. Sprawdź nasze inne usługi: rury stalowe w Lublinie oraz cynkowanie ogniowe w województwie mazowieckim.

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *