Proszę czekać...

Malowanie proszkowe Bydgoszcz

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie proszkowe Bydgoszcz

Malowanie proszkowe Bydgoszcz. W SANDC działamy szybko, sprawnie i dokładnie

Największa wydajność? Białystok stawia na malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, wymaga odpowiedniego sprzętu, warunków oraz wiedzy. Sama farba proszkowa twardnieje w temperaturze między 140 a 200 stopniami Celsjusza – wymaga to m.in. profesjonalnego pieca. W SANDC oferujemy naszym Klientom ogromne możliwości. Nasz sprzęt umożliwia nam malowanie z wykorzystaniem metody proszkowej detali o wymiarach 8m x 2,5m x 1,5m. Do tego możemy pomalować nawet najtrudniejsze powierzchnie – nierównomierne i pełne szczegółów, oddając do Twojej dyspozycji różne propozycje odcieni:

  • matowe,

  • półmatowe,

  • błyszczące.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

SANDC w Bydgoszczy. Malowanie proszkowe najpopularniejszą metodą

Malowanie proszkowe Bydgoszcz. Skąd tak duża popularność tej metody? Z pewnością wynika z ekonomii i uniwersalności. Ekonomia, ponieważ do pomalowania danego elementu wystarczy tylko jedna warstwa (w przeciwieństwie do tradycyjnych farb), zaś farba, która nie przylegnie do powierzchni, może zostać odzyskana i wykorzystana w dalszym malowaniu.

SANDC to marka gwarantująca jakość

Nasza specjalność to właśnie wyjątkowo trudne powierzchnie. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, które w połączeniu z pracą na najlepszym sprzęcie daje fantastyczne efekty. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, nie powinieneś zastanawiać się długo. SANDC to marka, która na polskim rynku istnieje na tyle długo, że zdążyła wywalczyć sobie niepodważalną pozycję. Nad samymi zleceniami czuwa zespół 80 specjalistów.

Co ważne, malowanie proszkowe (co doceniła m.in. Bydgoszcz) jest ekologicznym rozwiązaniem, w najmniejszym stopniu nie wpływającym negatywnie na otaczające środowisko. Dzięki temu dane powierzchnie są bezpieczne dla ludzi, czy zwierząt. Sama warstwa ochronna zabezpiecza zaś dany element przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, mechanicznymi, czy chemicznymi. To jakość na lata!

Jeśli nie zadowala Cię efekt malowania proszkowego, znajdziesz u nas także usługę malowania natryskowego (np. w Poznaniu)

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *