Proszę czekać...

Malowanie natryskowe Kalisz

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Malowanie natryskowe Kalisz

Malowanie natryskowe Kalisz. Postaw na fachowców

SANDC to wiodąca marka działająca w szeroko pojętej branży stalowej. Zajmujemy się dystrybucją oraz produkcją elementów i konstrukcji stalowych, jednak stale poszerzamy ofertę o szereg usług, w tym malowanie natryskowe. Kalisz stanowi jeden z kierunków, w których działamy. To tam wspieramy szereg naszych partnerów, wśród których znajdują się zarówno małe firmy, jak i duże koncerny. Gwarantujemy przy tym najwyższą jakość i dbałość o każdy detal. Świadczą o tym setki pozytywnych opinii i zadowolonych Klientów.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Posiadamy najlepszy sprzęt

Malowanie natryskowe wykonujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań. Umożliwia nam to rozbudowane zaplecze technologiczne oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza. Dzięki zgranemu zespołowi wszystkie zlecenia wykonywane są szybko, a zarazem maksymalnie dokładnie. Z tego również słynie SANDC. Aby uzyskać potwierdzenie naszej jakości, wystarczy spojrzeć na liczby:

  • ponad 400 zrealizowanych inwestycji,

  • 80 specjalistów tworzących zespół.

Malowanie natryskowe Kalisz. Zalety tej metody? Wydajność i efektywność – to trzeba zaznaczyć w pierwszej kolejności. Do tego dochodzi także możliwość malowania nieregularnego kształtu oraz ekonomiczność tego rozwiązania. Czujne oko naszych fachowców zadba o każdy szczegół, o to nie musisz się martwić.

Kalisz wybiera malowanie natryskowe

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, dogadując wszystkie szczegóły bezpośrednio z Klientem. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi możemy podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji, wykonując je na najwyższym poziomie. Malujemy według Normy PN-EN ISO 12944-2, która dotyczy klasyfikacji podstawowych środowisk, w których eksploatowane są konstrukcje stalowe. Słowo „środowisko” jest dla nas szczególnie ważne. Dbamy o otoczenie, nie korzystając z wątpliwej jakości środków. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Wśród naszych usług znajdziesz także malowanie proszkowe, cynkowanie ogniowe oraz spawanie rur stalowych.

    Malowanie natryskowe w SANDC

    Malowanie natryskowe stali w Kaliszu zamawiam zawsze w SANDC. Pracownicy znają się na rzeczy, a co do samego malowania nigdy nie miałem zastrzeżeń. Czas realizacji jest również odpowiedni - krótszy niż u konkurencji.
    Dodane: 2019-10-03
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *