Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe Śląskie

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Konstrukcje stalowe Śląskie

Konstrukcje stalowe, które wytrzymują zmieniające się warunki atmosferyczne. Śląskie wybrało współpracę właśnie z nami!

Woj. śląskie. Tu jesteśmy liderem w produkcji konstrukcji stalowych

Śląsk nie bez powodu kojarzony jest z ciężkim przemysłem. Liczne kopalnie, czy ogromne, międzynarodowe przedsiębiorstwa mają tu swoje siedziby. To właśnie SANDC zaopatruje wiele z nich w specjalistyczne konstrukcje stalowe wyróżniające się najwyższą jakością i skutecznością w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu (umożliwia nam to ogromne zaplecze technologiczne) oraz najlepszej gatunkowo stali możemy podołać każdemu zleceniu. Nie ważne, jak skomplikowane by było. Jesteśmy gwarancją dobrze wykonanej pracy.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

W pracy stawiamy na kontakt z Klientem

Z czego słynie SANDC? Z pewnością z charakterystycznego modelu pracy. Stawiamy na kontakt z Klientem, nie bojąc się kolejnych wyzwań oraz indywidualnego podejścia do każdej z realizacji. To gwarancja, że całość będzie zgodna w 100% z Twoimi oczekiwaniami. Zwłaszcza że w naszej pracy nigdy nie idziemy na pozorne „kompromisy”, wybierając środki niższej jakości. W SANDC nie ma na to zgody. Naszą pozycję lidera wyrobiliśmy właśnie ciężką pracą i tym, że odnajdujemy się w każdych warunkach. Nasze zespół tworzy ponad 80 wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Możesz być pewny, że Ci ludzie znają się na rzeczy.

Specjalistyczne konstrukcje stalowe? Śląskie ma swojego faworyta

Od dawna współpracujemy z największymi polskimi przedsiębiorstwami. Dzięki temu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które dzisiaj owocuje. Zwłaszcza że stale udoskonalamy naszą ofertę. Już dzisiaj proponujemy zarówno nowe, jak i używane konstrukcje stalowe – te jednak przechodzą gruntowną renowację oraz specjalistyczne testy sprawnościowe. Po nich w niczym nie ustępują oryginalnym częściom. Na nasze konstrukcje stalowe śląskie postawiło już dawno – dołączysz do niego?

Jeśli konkretne i wytrzymałe konstrukcje to tylko i wyłącznie w mieście Olsztyn. Wejdź i sprawdź naszą pełną ofertę. 

    Od dawna z SANDC

    Jeżeli szukacie sprawdzonej marki, to szczerze polecam SANDC. Jestem z nimi od 4 lat i zawsze dostaje tylko najlepsze konstrukcje stalowe. Śląskie już od dawna może liczyć na najlepszą jakość. Ja stawiam na doświadczenie, Wam polecam to samo!
    Dodane: 2019-10-09
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *