Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe Podlaskie

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Konstrukcje stalowe Podlaskie

Konstrukcje stalowe SANDC? Podlaskie jest zachwycone

Nasze konstrukcje stalowe sprawdzą się w każdej branży, podlaskie to potwierdza!

Nie ważne czy pracujesz nad budową nowego mostu, czy prowadzisz niewielki zakład pracy, mamy produkty, które spełnią Twoje wymagania. Nasze konstrukcje stalowe to między innymi:

● zbiorniki stalowe i nierdzewne,

● podpory drogowe,

● kominy,

● meble stalowe i nierdzewne,

● detale stalowe,

● zwężki stalowe.

Podlaskie już wykorzystuje konstrukcje stalowe SANDC i może polecić nasze usługi! Do tej pory nie zawiedliśmy żadnego Klienta – zamierzamy dalej utrzymywać najwyższy poziom.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Konstrukcje stalowe to nie wszystko!

Od lat zajmujemy się nie tylko budową stalowych konstrukcji, Podlaskie już skorzystało z naszej oferty usług i jest zadowolone. Tworzymy rury stalowe i przeprowadzamy modernizacje istniejących już budynków, zależy nam na stałym bezpieczeństwie naszych Klientów. Oferujemy również obsługę nowo powstałych budowli, gwarantujemy odporność produktów na uszkodzenia mechaniczne i najwyższą jakość. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując usługi na najwyższym poziomie.

Konstrukcje stalowe, podlaskie korzysta z nich nie tylko na budowie!

Oferujemy produkty nadające się do użytku indywidualnego, stalowe meble, idealnie sprawdzą się w biurze lub w domu. Podlaskie skorzystało z konstrukcji stalowych SANDC i potwierdza jakość naszych produktów. Proponowane przez nas meble są odporne na zniszczenia, przetrwają długie lata bez żadnych uszkodzeń, dobrze nadają się do przechowywania dokumentów lub produktów chemicznych. Nie rdzewieją, dlatego substancje ciekłe nie są im groźne, chętnie dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, tak, by przechowywanie ważnych pism oraz druków było jeszcze łatwiejsze i porządnie posegregowane.

Z powodzeniem obsługujemy konkretne miasta w Polsce, należy do nich także Białystok.

  Polecam wszystkim!

  Przez lata korzystałem z usług wielu wykonawców i po czasie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że SANDC ma najlepsze hale stalowe w Podlaskiem. Nie ma w tym żadnej przesady. Wszystko było załatwione szybko i sprawnie, a hale są dokładnie takie, jakie powinny być.
  Dodane: 2019-11-25
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Sprzedawca godny zaufania

  Tutaj zamówiłem swoje konstrukcje stalowe. Podlaskie poleciło właśnie tego wykonawcę. Muszę wam wyznać, że miałem mieszane uczucia, bo od tych konstrukcji zależało bardzo dużo. Po jakimś czasie mogę śmiało powiedzieć, że trafiłem w najlepsze ręce. SANDC spisało się wybitnie, lepiej niż mógłbym przypuszczać w najśmielszych snach.
  Dodane: 2019-10-11
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *