Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe Podkarpackie

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Konstrukcje stalowe Podkarpackie

Nasze konstrukcje stalowe wyróżniają się wytrzymałością. Podkarpackie potwierdza ich niezawodność

SANDC to marka, która o branży metalowej wie wszystko

Jaka jest recepta na niezawodność? Przede wszystkim odpowiednie możliwości. Za SANDC przemawia zespół najlepszych specjalistów w całej branży metalowej. To oni dopilnowują Twojego zlecenia od przyjęcia, aż po samą realizację. Na każdym etapie dopilnowują wszystkich szczegółów tak, aby w najważniejszym momencie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przy tym, działają na najlepszym możliwym sprzęcie. To Twoja gwarancja skutecznie przeprowadzonej inwestycji. Podkarpackie potwierdza, że nasze konstrukcje stalowe wytrzymują nawet największe obciążenia.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Podkarpackie wybiera nasze konstrukcje stalowe

SANDC to polska marka, która na rodzimym rynku nie ma sobie równych. Nasz zasięg to już nie tylko miasta, ale i całe województwa. Przykładem jest podkarpackie – między innymi tu trafiają nasze konstrukcje stalowe. To nie jest przypadek. Po prostu zdobyliśmy ten rynek naszą rzetelnością oraz sumienną pracą. Oto recepta na odniesienie sukcesu. A co nas napędza? Przede wszystkim chęć podejmowania się kolejnych wyzwań. Im bardziej skomplikowane, tym lepiej! Rynek metalowy nie ma przed nami żadnych tajemnic.

SANDC od lat działa z najwyższą skutecznością

W SANDC zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wyrobów metalowych, w tym konstrukcji stalowych. Podkarpacie to jeden z naszych najpopularniejszych, choć nie jedynych kierunków. No właśnie, co z dystrybucją? Tę umożliwia nam nie tylko zaplecze sprzętowe, ale i logistyczne. Nie musisz się martwić o swoje zlecenie, ponieważ dostarczymy całość w dowolne miejsce w kraju. Oczywiście sam transport również przebiega na najwyższym poziomie – całość jest profesjonalnie zabezpieczona, co likwiduje możliwość jakichkolwiek uszkodzeń do zera.

Wszystkie nasze produkty oraz usługi to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia klienta. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy także w Zielonej Górze oraz  województwie dolnośląskim.

    Nie zawiodłem się na SANDC

    Musiałem zamówić do swojej hurtowni konstrukcje stalowe. Podkarpacie proponowało różne meble stalowe i nierdzewne. Dużo osób wychwalało SANDC, dlatego to właśnie tam złożyłem zamówienie. Meble są solidne, wytrzymują dzielnie każde obciążenie i są nierdzewne. SANDC śmiało można polecać każdemu!
    Dodane: 2019-10-09
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • test
  • test 2