Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe Lublin

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Konstrukcje stalowe Lublin

Lublin już wybrał konstrukcje stalowe SANDC. Pora na Ciebie!

Konstrukcje stalowe – Lublin wie, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu

Od lat zdobywamy doświadczenie, rozwijanie kwalifikacji to nasza pasja, zależy nam na zdobywaniu aktualnej wiedzy na temat technologii, właśnie z tego powodu jesteśmy na czasie z najnowszymi technologicznymi nowinkami. Zatrudniamy dziesiątki wyszkolonych specjalistów, którzy znają swój fach jak własną kieszeń. Nie ma zagadnienia w branży, na które nie potrafiliby odpowiedzieć, to po prostu ich specjalność. Właśnie z tego względu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wytycznych dotyczących zadania słuchamy z ogromną uwagą i starannie realizujemy zlecenie, pamiętając o odpowiednim czasie wykonania. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem z branży, nie bez powodu jesteśmy jednym z jej liderów.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Konstrukcje stalowe SANDC – Lublin przekonał się, że dostarczamy je wszędzie

Dbamy nie tylko o jakość wykonania naszych produktów, ale też o wysoki poziom transportu. W naszej firmie nie ma miejsca na opóźnienia, u nas wszystko działa jak w zegarku. Dowozimy konstrukcje stalowe wszędzie – Lublin niedawno się o tym przekonał. Jesteśmy w stanie dotrzeć do nawet najdalszych zakątków Polski, nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której jakiś Klient miałby być wykluczony ze względu na swoją lokalizację. Jesteśmy nowoczesną firmą, która spełnia wszystkie wymagania Klientów, każdego traktujemy z ogromną dbałością.

Lublin poleca konstrukcje stalowe SANDC – nie bez powodu

Liczba naszych inwestycji nieustannie wzrasta, do tej pory cieszyliśmy się z realizacji ponad 400 poważnych przedsięwzięć – ta cyfra wciąż rośnie! Doświadczenie to jeden z naszych największych atutów, naszą działalność rozwijamy już od wielu lat i co roku zatrudniamy nowych, wyszkolonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasze konstrukcje stalowe ostatnio docenił Lublin. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdobyliśmy zaufanie tak wielu inwestorów z całej Polski, zależy nam na tym, by dalej spełniać ich oczekiwania i nawiązywać współpracę z dużymi i małymi firmami.

SANDC przygotowane jest na każdą okoliczność. Dlatego właśnie mamy tak szeroką ofertę usług i produktów. Dodatkowo działamy w niemal każdej części Polski. Jesteśmy już w Tarnowie i Gdańsku.

  Oferta godna polecenia

  Już od dawna współpracuję z SANDC. Tutaj kupiłem swoje pierwsze hale stalowe. Lublin z początku kusił różnymi ofertami, ale po godzinach spędzonych na forach budowlanych - wybór SANDC wydał mi się najlepszą opcją. Od tamtej pory, kiedy potrzebuję konstrukcje, hale czy rury, zawsze wybieram SANDC.
  Dodane: 2019-11-21
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Poszło naprawdę sprawnie!

  Dobrze trafiliście, jeżeli szukacie niezawodne konstrukcje stalowe. Lublin proponował przeróżne rozwiązania, ale jak chce się mieć głowę wolną od zbędnych trosk to wybór może być tylko jeden - SANDC. Profesjonalna obsługa, dostosowanie się do potrzeb klienta, i szybka realizacja. Serdecznie polecam!
  Dodane: 2019-10-17
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *