Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe Lubelskie

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Konstrukcje stalowe Lubelskie

Na jakie konstrukcje stalowe postawić? Lubelskie już wie

SANDC to lider w produkcji wyrobów stalowych

Czym się zajmujemy? Przede wszystkim projektowaniem oraz produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju wyrobów metalowych. Do tej pory przeprowadziliśmy już kilkaset inwestycji. Wszystkie łączy jedno – jakość na najwyższym możliwym poziomie. Wystarczy wspomnieć, że nasze konstrukcje stalowe, lubelskie to potwierdza, wytrzymują największe obciążenia. To projekty wręcz stworzone do radzenia sobie w szczególnie trudnych i niesprzyjających warunkach. Również stale zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Jesteśmy liderami w swojej branży

SANDC ze swoją ofertą podbija cały kraj. Również lubelskie wybrało nasze konstrukcje stalowe. Te zdecydowanie są jedyne w swoim rodzaju: wytrzymałe, uniwersalne i przede wszystkim odporne. Właśnie swoją niezawodnością zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie największych polskich marek. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ wszystkie nasze zlecenia traktujemy z równym priorytetem. To Twoja gwarancji usługi na najwyższym poziomie. Dla nas nie ma równych i równiejszych.

Lubelskie współpracuje z SANDC. Nasze konstrukcje stalowe podbijają rynek

Przemysł metalowy to niełatwa branża. Jednak w SANDC uwielbiamy wyzwania. Dzięki tej determinacji dopięliśmy już ponad 400 inwestycji. To właśnie chęć stałego rozwoju ciągle pcha nas do przodu, już teraz czyniąc nas liderem na rynku. Lubelskie udowodniło, jak ogromny jest popyt na nasze konstrukcje stalowe. To ogromna presja, której jesteśmy w stanie podołać dzięki naszemu doświadczeniu, determinacji oraz możliwością technologicznym. Nie jest tajemnicą, że nasz park maszyn znany jest absolutnie w całym kraju. Podobnie, jak zespół ponad 80 wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą wsparciem na każdym etapie zlecenia. SANDC to marka, z którą warto współpracować!

Lublin – to właśnie w tym mieście mamy także swoich klientów. Działamy w całej Polsce – także tam!

    Sprawdzona oferta

    Z SANDC możecie stworzyć najlepsze konstrukcje stalowe. Lubelskie polecało mi ich na różnych forach budowlanych i dzięki temu w końcu mam dostęp do rur i konstrukcji, które są niezawodne.
    Dodane: 2019-10-11
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *