Proszę czekać...

Konstrukcje stalowe Gdańsk

Nasze konstrukcje stalowe wspierają Gdańsk. SANDC dba o to od dawna

SANDC to ogromne doświadczenie na rynku

Gdańsk to przede wszystkim przemysł morski. W nim również niezbędne są odpowiednie konstrukcje stalowe. Powinny cechować się niebywałą wytrzymałością, jakością oraz uniwersalnością. I takie cechy posiada sprzęt oferowany przez SANDC. Działamy w tej branży na tyle długo, że potrafimy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Wystarczy przytoczyć kilka liczb: ponad 400 zleceń, którym bez wyjątku podołaliśmy, oraz ponad 80 specjalistów. To oni pracują nad projektami oraz oczywiście samymi wyrobami. Dzięki nim nasze konstrukcje stalowe podbijają rynek. Gdańsk jest doskonałym przykładem.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Konstrukcje stalowe? Gdańsk to ogromny rynek zbytu!

Co stoi za tak wysoką jakością naszych realizacji? Między innymi doskonały sprzęt! Stale się rozwijamy, udoskonalając nasze zaplecze technologiczne. Już teraz nasz park maszyn jest niezwykle imponujący. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, że sprawny, nowoczesny sprzęt to absolutna podstawa pracy w branży. To dzięki niemu możemy podołać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom, realizując je na najwyższym poziomie. Dlatego nasze konstrukcje stalowe wybrał Gdańsk. To najlepszy dowód na to, jak sprawdzamy się w boju!

Gdańsk konsekwentnie stawia na nasze konstrukcje stalowe

Gdańsk to oczywiście żegluga dalekomorska. Ta jednak nie byłaby możliwa bez odpowiedniego wsparcia technicznego. Tutaj doskonale sprawdzają się konstrukcje stalowe od SANDC. Wszystko za sprawą samych materiałów, a korzystamy tylko z najlepszej jakości stali, oraz projektów, za którymi stoją najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Dowodem są po prostu liczby. Łatwo sprawdzić, że mamy na koncie już kilkaset zrealizowanych inwestycji. Nigdy nie zawiedliśmy. Ponadto, kontakt z Klientem jest dla nas szczególnie ważny. To absolutna podstawa skutecznej i owocnej współpracy, która opłaca się każdej ze stron!

Nasze konstrukcje stalowe znajdziesz także w innych miastach Polski, zobacz ofertę w Radomiu i w województwie dolnośląskim.

    Hale w Gdańsku

    Nie tak łatwo znaleźć firmę, która zrealizuje projekt na hale stalowe w Gdańsku, na szczęście znalazłem ofertę tego producenta hal stalowych. Nie było problemu nawet z bardziej skomplikowaną konstrukcją. Szybka realizacja. Wszystko zgodnie ze specyfikacją
    Dodane: 2019-09-12
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *