Proszę czekać...

Cynkowanie ogniowe Wielkopolska

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Cynkowanie ogniowe Wielkopolska

Cynkowanie ogniowe Wielkopolska. W SANDC podejmujemy się największych wyzwań

Branżę znamy od podszewki

Poza produkcją rozbudowanych i wyjątkowo skomplikowanych konstrukcji stalowych, SANDC oferuje także szereg usług, m.in. cynkowanie ogniowe, na które postawiła Wielkopolska. Zabieg ten daje wartościową, wieloletnią i wyjątkowo solidną ochronę przed korozją. Dzięki takiej ochronie powierzchnia wytrzymuje wiele lat skutecznego działania, a Ty nie musisz ponosić dodatkowych kosztów. Trwałość powierzchni cynkowej w zależności od stopnia agresywności środowiska wynosi od 20 do nawet 65 lat – te liczby robią wrażenie, prawda? Tak dużą jakość udaje nam się uzyskać dzięki wykorzystaniu najlepszego sprzętu oraz wiedzy doskonałych fachowców, którzy branżę metalową znają od podszewki.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Cynkowanie ogniowe to bezpieczna metoda. Wielkopolska dobrze o tym wie

SANDC ze swoją ofertą dociera do całego kraju. Również Wielkopolska stawia na nasze cynkowanie ogniowe. Stosowana przez nas metoda zanurzeniowa pozwala na równomierne i dokładne pokrywanie warstwą cynku, który ma możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Przykładem mogą być wnętrza rur lub zagłębień. To jednak nie wszystko, ponieważ oferujemy cynkowanie ogniowe:

  • konstrukcji budowlanych,
  • barier drogowych,
  • konstrukcji znaków drogowych,
  • palet transportowych,
  • konstrukcji dla energetyki,
  • krat,
  • bram,
  • czy szyn kolejowych.

Działamy z wykorzystaniem sprawdzonych metod

Nie eksperymentujemy. Nabyta wiedza, doświadczenie oraz doskonały sprzęt pozwala nam na wykorzystywanie sprawdzonych metod i rozwiązań. Doskonale znamy się na swojej branży, dlatego naszym Klientom oferujemy 100% jakości i skuteczności. Cynkowanie ogniowe to z całą pewnością najtańszy, najskuteczniejszy i najpopularniejszy sposób na walkę z korozją. Warto z tego skorzystać. Wielkopolska już wybrała cynkowanie ogniowe. Nie oznacza to, że nie docieramy w inne regiony kraju. Wręcz przeciwnie – wspieramy przedsiębiorstwa oraz Klientów indywidualnych w całej Polsce.

W każdej w naszych ofert regionalnych znajdziesz to, czego szukasz! Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, niezależnie od tego, z której części Polski pochodzi. Zobacz nasze działania w Opolu i Poznaniu.

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *