Proszę czekać...

Cynkowanie ogniowe Warszawa

Cynkowanie ogniowe Warszawa. SANDC to wiodąca marka na rynku

Oferujemy najlepszą wydajność

Na rynku zasłynęliśmy ze względu na dokładną pracę, nawet w przypadku tych wyjątkowo skomplikowanych zleceń. Co stoi za naszym sukcesem? Poza ciężką pracą, zdecydowanie zespół doskonałych fachowców, w tym specjalistów od cynkowania ogniowego, na które od dawna stawia Warszawa. Kluczowe jest także zastosowanie nowych technologii, które wspierają sprawdzone rozwiązania. W SANDC korzystamy m.in. z automatycznej linii bębnowej o dużej wydajności i powtarzalności żądanych powłok (pasywacja biała i żółta) – wsad do 50 kg.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Cynkowanie ogniowe Warszawa. Stolica wybiera SANDC

W trakcie samego procesu cynkowania dbamy o zachowanie najwyższych standardów, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze możliwe wyniki. To efekt pracy doskonałych specjalistów, na których wsparcie możesz liczyć na każdym etapie zlecenia. Kluczowe jest także to, że środki, z których korzystamy przy pracy, są w pełni bezpieczne dla środowiska. Spełniamy nawet najbardziej restrykcyjne normy ochrony środowiska naturalnego. W procesie cynkowania, jak i we wszelkich wykonywanych przez nas usługach dbamy o najwyższe standardy.

Zalety cynkowania ogniowego

Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, z usług SANDC korzystają przedsiębiorcy z całego kraju. Również Warszawa stawia na cynkowanie ogniowe, które oferujemy. Trudno się dziwić, ponieważ proces ten daje wiele zalet, m.in. zwiększa okres ochrony części budowlanych nawet o 50 lat, zapewniając bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Przy tym, nasze działania są przyjazne dla środowiska – spełniamy wszelkie niezbędne wymogi prawne. Cynkowanie odbywa się według normy EN ISO 1461, gwarantując Ci pełen profesjonalizm i zaangażowanie przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Możesz na nas liczyć. SANDC to sprawdzona marka, której renomę potwierdzają setki pozytywnych opinii.