Proszę czekać...

Cynkowanie ogniowe mazowieckie

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zamów Cynkowanie ogniowe mazowieckie

Cynkowanie ogniowe mazowieckie. SANDC dociera do całego kraju

Wspieramy polskie przedsiębiorstwa

Mazowieckie to nie jedyny region, który wybiera cynkowanie ogniowe od SANDC. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze docieramy do całego kraju, wspierając zarówno największe polskie przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych. Działamy przy tym szybko i starannie, podejmując się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Jakie zalety posiada cynkowanie ogniowe? Przede wszystkim:

  • zwiększa okres ochrony części budowlanych (do 50 lat),
  • zapewnia wytrzymałość z wysoką odpornością na tarcie i uderzenia,
  • zapewnia ochronę katodową,
  • jest przyjazne dla środowiska (spełniamy wszelkie niezbędne wymogi).

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl

Kontakt z Nami

Cynkowanie ogniowe mazowieckie. SANDC to zaufana firma

Klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie z naszej strony. Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół najlepszych fachowców, przed którymi branża metalurgiczna nie ma żadnych tajemnic. Również cynkowanie ogniowe wykonujemy z najwyższą uwagą, czego doskonałym przykładem może być województwo mazowieckie. W tym regionie działamy szczególnie często. Oferujemy usługi cynkowania elementów i konstrukcji budowlanych, ale także barier drogowych, konstrukcji znaków drogowych oraz konstrukcji dla energetyki. Na życzenie Klienta podejmujemy się także niestandardowych zleceń, m.in. krat, bram, czy szyn kolejowych.

Działamy na najlepszym sprzęcie

Podejmowanie się nawet najtrudniejszych zleceń umożliwia nam rozbudowane i bardzo sprawnie zarządzane zaplecze technologiczne. W trakcie procesu cynkowania stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze środki dostępne na rynku, co pozwala nam uzyskać najlepsze możliwe efekty. Jednocześnie nigdy nie działamy na szkodę środowiska – dowodem są odpowiednie normy, w tym wymogi (cynkujemy według normy EN ISO 1461), których restrykcyjnie przestrzegamy. Wybierając współpracę z SANDC wiesz, że stawiasz na najlepszą możliwą markę.

Jeśli jesteś zainteresowany pełną ofertą cynkowania ogniowego, zajrzyj tutaj: https://sandc.pl/uslugi/cynkowanie-ogniowe/

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *