Proszę czekać...

Malowanie natryskowe

Malowanie pistoletem

Malujemy według Normy PN-EN ISO 12944-2, która dotyczy klasyfikacji podstawowych środowisk, w których eksploatowane są konstrukcje stalowe. Parametrami wyznaczającymi agresywność korozyjną środowiska atmosferycznego, zgodnie z tą normą , są szybkość korozji stali niskowęglowej i cynku. Norma precyzuje 6 kategorii korozyjności atmosfery ( C 1, C 2, C 3, C 4, C 5 – I, C 5 – M) oraz 3 kategorie korozyjności wody i gruntu (Im 1, Im 2, Im 3).

Wydajność

Nie jest tajemnicą, że malowanie natryskowe, za pomocą specjalnego pistoletu, jest o wiele bardziej wydajne i ekonomiczne.

Dokładność

Spełniamy wszystkie wymagania stawiane przez naszych Klientów – w tym najwyższą dokładność i staranność widoczną w każdym szczególe naszej pracy.

Doświadczenie

Tę usługę wykonujemy od lat, stawiając na najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Efekty widać w postaci setek zadowolonych Klientów.

#

Malowanie natryskowe to sprawdzona metoda

Malowaniem natryskowym zajmujemy się od wielu lat, znając rynek od podszewki. Doskonała znajomość branży wyrobów metalowych przekłada się bezpośrednio na nasze rozbudowane zaplecze merytoryczne, za które odpowiadają najlepiej wyszkoleni pracownicy, którym nie straszne jest żadne wyzwanie. Dlaczego powinieneś zdecydować się akurat na malowanie natryskowe?

  • Malowanie natryskowe sprawdzi się przy malowaniu powierzchni o nieregularnym kształcie.
  • Jest zdecydowanie tańsze, a przy tym bardziej wydajne niż tradycyjne metody.
  • Zapewnia dokładność – nieporównywalnie lepszą niż w przypadku malowania nawet najdroższym pędzlem.

Jak widzisz, malowanie natryskowe to wyjątkowo skuteczna metoda malowania, która sprawdza się przy niemal każdej powierzchni. Doskonale o tym wiemy, oddając do Twojej dyspozycji najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, którzy będą Ci służyć radą i wsparciem na każdym etapie pracy. Ponadto, każde zlecenie omawiane jest indywidualnie – wszystkie Twoje sugestie i potrzeby uwzględnimy w realizacji projektu.