Proszę czekać...

Rury stalowe Kraków

SANDC działa również w Krakowie.Nasze rury stalowe podbijają Kraków

Najlepsze rury stalowe w Krakowie

SANDC to wiodąca firma, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją elementów i konstrukcji stalowych, które cechuje niezwykła wytrzymałość i jakość. Tak dobre wyniki osiągamy dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, upływu czasu i intensywną eksploatacje. Dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o to, aby przy produkcji naszych rur stalowych korzystać tylko z najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań.

Kontakt z nami

+48 570 645 750 lub +48 504 078 872

biuro@sandc.pl
Kontakt z Nami

Rury stalowe produkujemy od 25 lat

Mamy ogromne doświadczenie w produkcji rur stalowych. Działamy już od 25 lat, będąc jedną z najstarszych firm tego typu. Wiąże się to oczywiście z trudnym do przecenienia, ogromnym doświadczeniem, zarówno merytorycznym, jak i technologicznym – posiadamy bowiem nowoczesny sprzęt, który wykorzystujemy bezpośrednio przy produkcji rur stalowych, które dostarczamy również do firm w Krakowie. Słyniemy z tego, że nasze rury stalowe sprawdzają się doskonale nawet w trudnych warunkach przemysłowych, doskonale wywiązując się ze swoich zadań. Właśnie dzięki temu chcą z nami współpracować największe polskie marki.

Rury stalowe spełniają najwyższe standardy

Dbamy o to, aby nasze rury stalowe spełniały najwyższe możliwe standardy – tylko w ten sposób możemy być pewni, że dostarczamy naszym Klientom możliwie jak najlepszy produkt. Właśnie dzięki naszej dbałości o wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły, jesteśmy wiodącą i doświadczoną firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją elementów i konstrukcji stalowych. To nasza pasja, którą realizujemy już od 25 lat. Nie ograniczamy się jednak tylko do jednej specjalizacji. Prowadzimy również szereg usług dodatkowych, takich jak spawanie, malowanie natryskowe, czy proszkowe. Do tego, działamy w największych miastach w Polsce, w tym również w Krakowie. Jeśli szukasz rur stalowych – jesteśmy do Twojej dyspozycji.