Konstrukcje stalowe – projektowanie, montaż i produkcja

Znajdziesz tutaj lekkie konstrukcje stalowe, które pomogą Ci w różnych sytuacjach. Zadbaliśmy o to, by wszystkie produkty, których budowa opiera się na elementach stalowych, spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa. Trzymali nad tym pieczę nasi doświadczeni pracownicy.

Konstrukcje stalowe do przechowywania

W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje stalowe, które są przeznaczone do przechowywania oraz magazynowania odpadów i nie tylko. Posiadamy różnego rodzaju pojemniki i zbiorniki, silosy stalowe, kontenery, segregatory i beczki stalowe. Ich pojemność zależna jest od Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie dedykowane rozwiązanie o parametrach, których potrzebujesz.

Bębny stalowe i transportery ślimakowe w produkcji

Bębny stalowe znajdują zastosowanie w ceramice, celulozie i recyklingu. Są wykorzystywane przy szeroko pojętym przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zazwyczaj montuje się je na taśmociągach, gdzie pełnią funkcję transporterów. Ich rozmiar i specyfikacja jest zależna od tego, czego konkretnie potrzebujesz.

Konstrukcje stalowe jako elementy kominka

Nasza wytwórnia zajmuje się również produkcją elementów do systemów kominowych. Znajdziesz u nas wykonane ze stali kominy oraz czopuchy. Korzystamy tylko z najsolidniejszego żeliwa, by mieć pewność, że nasze produkty wytrzymają wiele lat bez konieczności naprawy lub wymiany.

Obudowy i meble stalowe

Jako producent konstrukcji stalowych nie moglibyśmy nie zajmować się wytwarzaniem mebli oraz obudów. Oba te produkty cieszą się dużą popularnością. Cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc sprawdzają się w wymagających warunkach pracy.

Schody stalowe

W naszej ofercie znajdziesz również stalowe schody zewnętrzne, które dzięki swojej solidnej konstrukcji zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim pracownikom. Bardzo zależy nam, by produkty Sandc były komfortowe i nie stwarzały zagrożenia, dlatego każdy projekt jest przez nas gruntownie sprawdzany.

To jeszcze nie wszystko

Wymieniliśmy tylko najważniejsze produkty, które możesz u nas nabyć. W razie potrzeby możemy przygotować dedykowane rozwiązanie. Które będzie w pełni przystosowane do tego, czego aktualnie potrzebujesz. Przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz coś dla siebie!